به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ در این دیدار مقرر شد تفاهم نامه ای در راستای ارتقاء همکاری بین بانک ملی استان و اداره کل آموزش وپرورش منعقد گردد.
 در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان با ریاست اداره امور شعب بانک ملی استان، مریم رشتچی ضمن تقدیر از حسن نظر ودیدگاه رئیس اداره امور شعب بانک ملی نسبت به آموزش وپرورش و فرهنگیان استان گفت:  مساعدت و همکاری های صمیمانه مسئولان وکارکنان بانک ملی استان در راستای ارائه تسهیلات وخدمات بانکی به فرهنگیان محترم استان قابل تقدیر است و امیدوارم که این همکاری ها همچون گذشته ادامه داشته وافزایش یابد.

    در ادامه دیدار، طاهری رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان زنجان ضمن تقدیر وتشکر از حضور مدیرکل آموزش وپرورش ، از زحمات مدیر کل آموزش وپرورش وتمامی فرهنگیان استان درتعلیم وتربیت فرزندان این مرز و بوم تقدیر کرد و گفت:  ما باتمام امکاناتی که در اختیار داریم در خدمت فرهنگیان عزیز استان هستیم وتمامی کارکنان بانک ملی استان در هنگام ارائه خدمات، ابتدا موظف به تکریم فرهنگیان و سپس ارائه خدمات از جمله تسهیلات بانکی می باشند.

  همچنین در این دیدار سرپرست معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان، رئیس اداره تعاون وامور رفاهی اداره کل و معاون اداره امور شعب بانک ملی استان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص ارتقاء سطح همکاری های مشترک پرداختند.

   در پایان این دیدار مقرر شد تفاهم نامه ای در راستای ارتقاء همکاری بین بانک ملی استان و اداره کل آموزش وپرورش منعقد گردد.