به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ خانواده شهدای ناجا به اظهارات دور از ادب کارگردان فیلم" متری شیش ونیم" درباره پلیس اعتراض و اعلام کرده اند: متاسفانه این اظهارات با بدترین روش ممکن به دور از تمامی موازین اخلاقی ، وجدانی، قانونی و شرعی مطرح شده است.

درپی صحبت های ناشایست کارگردان فیلم "متری شیش و نیم" در خصوص ماموران پلیس، یکی از اعضای خانواده شهدای نیروی انتظامی ضمن  اعتراض به این عمل، طی نامه ای  اعلام کرده اند:  بسم رب الشهدا و الصدیقین

با سلام  به محضر سبز پوشان نیروی انتظامی که الحق  در نهایت گمنامی و تلاش حافظ  امنیت و آسایش ما می باشند  و اما در خصوص صحبت های ناشایست یکی از اهالی سینما درباره پلیس خدوم کشورمان بر خود لازم می دانم به عنوان برادر شهیدی از خانواده ناجا نسبت به این موضوع اعتراض خویش را از این طریق ابراز و اعلام کنم.

البته درباره دلایل به کار بردن این قبیل ادبیات از ناحیه این شخص به این نکته اشاره نمایم که با توجه به سن و سال و تیپ ظاهری و گویش ایشان  به راحتی  می توان پی برد که  وی از نوعی شخصیت نمایشی  برخوردار یا حداقل تاثیر پذیرفته است  و انتخاب شدن فیلمش از نگاه مردم  گویا فراتر از ابعاد و ظرفیت   شخصیت او بوده چراکه از سر ذوق زدگی ناخودآگاه از شخصیت خود فرمان گرفته و این جملات سخیف را درباره پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی  به کار برده است.

این قبیل افراد  تمایل دارند همیشه در کانون توجه  بوده و مورد توجه جمع باشند و همیشه  از این جهت احساس نگرانی و کمبود دارند زیرا یکی از کارهایی که آنها انجام می دهند رفتار و گفتارهای تحریک کننده ، قشقرق کننده  و برانگیختن تحسین و تایید دیگران با هدف خودنمایی است ومتاسفانه در این  مورد با بدترین روش ممکن که همانا سیاه نمایی به دور از تمامی موازین  اخلاقی ، وجدانی، قانونی و شرعی بوده، اقدام کرده است.

لذا حقیر به نمایندگی از بیت معظم شهدای ناجا ضمن محکوم کردن این تفکر و گفتار، ایشان را دعوت  به استغفار و طلب حلالیت از نیروهای پلیس  و فصل الخطاب قراردادن  مفهوم آیه اول سوره مبارک الهمزه در زندگی اش می نمایم. والسلام