به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ مدیرعامل بانک ملی ایران یکشنبه(25/01/98) به منظور بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده به استان خوزستان سفر کرد.  

 به نقل از روابط عمومی بانک ملی اداره امور شعب استان زنجان، دکتر محمدرضا حسین زاده در این سفر از مناطق سیل زده استان به ویژه اهواز بازدید کرد دیدار از شعب،ملاقات با استاندار خوزستان و شرکت در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان خوزستان نیز جزو برنامه های این سفر بود. 

حسین زاده در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان خوزستان که با حضور مدیران عامل بانک های سپه، صادرات و پارسیان، معاون اقتصادی استاندار و نیز رئیس اداره امور شعب استان خوزستان برگزار شد، با بیان این که مردم این استان مشقت های فراوانی را پشت سر گذاشته اند، گفت: حادثه سیل اخیر نیز مشکلات زیادی برای مردم استان به وجود آورد وی افزود: خوشبختانه با مدیریت صحیح، از افزایش خسارات ناشی از سیل جلوگیری شد، اما خوزستان نیازمند توجه و پشتیبانی است و مردم رنج دیده، از مسئولان انتظار حمایت دارند 

مدیرعامل بانک ملی ایران با تأکید بر این که تلاش شبکه بانکی، نهایت همکاری با مردم آسیب دیده است، اظهار کرد: امهال و پرداخت تسهیلات، یکی از مهم ترین اقداماتی است که بانک ها می توانند در این مناطق انجام دهند. 

حسین زاده با اشاره به این که شورای هماهنگی بانک های استان، آمادگی شبکه بانکی برای کمک به بهبود شرایط در مناطق حادثه دیده از سیل را اعلام کرده است، ادامه داد: ما باید کمک کنیم تا اقشار آسیب دیده بتوانند هر چه زودتر به زندگی خود بازگردند و مدیران بانک های منطقه هم باید همه توجه خود را به جبران خسارت ها و حمایت از آسیب دیدگان معطوف کنند. 

تاکنون بالغ بر 8میلیارد ریال کمک های نقدی کارمندان بانک ملی ایران به حساب 99999به  شماره کارت60379911990050095 بنام جمعیت هلال احمر و همچنین به  حساب0103333333000بنام کمیته امداد حضرت امام(ره) جهت کمک به سیل زدگان اخیر ارسال شده است که سهم کارمندان بانک ملی استان زنجان از این مبلغ ، بیش از 250میلیون ریال بوده که در حال افزایش می باشد.

21

قابل ذکر است که سید احمد طاهری مدیر شعب استانی بانک ملی استان زنجان یکی از مدیران موفق در سطح کشور می باشد و در مدتی که در زنجان فعالیت داشته عملکرد موفقی را از خود باقی گذاشته است.