به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ آیین گرامیداشت روز جانباز و بزرگداشت جامعه ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با حضور مدیران، معاونان و جمعی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در این شرکت برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، در این آیین مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور پررنگ و صمیمانه ایثارگران عزیز در این جلسه تقدیر کردو

علیرضا علیزاده ایثارگران و جانبازان را یادگاران سال‌های مجاهدت و ایثار عنوان کرد و افزود: ایثار و از جان گذشتگی این عزیزان از یاد و خاطره مردم و حافظه تاریخی کشور پاک نخواهد شد و ما جایگاه امروز ایران، که نه تنها زبانزد منطقه، بلکه جهان است را مدیون رشادت‌های این عزیزان هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، همدلی و همکاری در جامعه را رمز پیروزی در سال‌های پس از انقلاب دانست و گفت: ایثار و از خودگذشتگی موجب هم‌افزایی می‌شود و در سالی که مزین به شعار "رونق تولید"  است باید با ایثارو گذشت پله‌های ترقی را با سرعت افزون‌تری بپیماییم.

علیرضا علیزاده، با اشاره به اینکه، کارکنان صنعت برق ایثارگران عرصه خدمت به کشور هستند گفت: تلاشگران صنعت برق با تلاش‌های شبانه روزی خود خدمات زیرساختیِ تولید و پیشرفت کشور را ارائه می‌کنند  و خدمت به مردم کشور خط مقدم ایثار است.

گفتنی است جهت همدردی با خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث سیل جاری در کشور هزینه‌های برگزاری و بزرگداشت ایثارگران برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل اهدا شد.