به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ استاندار زنجان در سفر دو روزه خود به تهران با بیش از 19 نفر از مدیران عالی کشور از جمله وزیر دفاع، وزیر اطلاعات، معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونین وزرا و برخی از مقامات برجسته در وزارت کشور دیدار و در خصوص مسائل توسعه ای استان زنجان گفتگو نمود.

 فتح اله حقیقی طی دو روز میانی این هفته در سفر به تهران با حضور نماینده ولی فقیه در استان و برخی از مدیران استان زنجان، دیدارهای مختلفی با مقامات عالی کشور داشت.
در صدر این دیدارها می توان به دیدار استاندار زنجان با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، معاون اول رئیس جمهور و با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره نمود که مباحث مطرح شده با امیر حاتمی، حجت الاسلام علوی، جهانگیری و نوبخت می تواند در راستای تحقق برنامه های استان، ارتقاء سطح امنیت سرمایه گذاری در زنجان، تامین بودجه مورد نیاز توسعه و رفع بسیاری از مشکلات بخش های مختلف استان راه گشا باشد.
مقام عالی اجرایی استان با توجه به درپیش بودن انتخابات در سال جاری، دیدارهایی با مدیران سیاسی کشور داشت که در این میان می توان به دیدار و گفتگو با معاون سیاسی وزیر کشور، مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و نیز مدیرکل دفتر امنیتی این وزارتخانه اشاره کرد.
استاندار زنجان در راستای ارائه گزارشی از اقدامات استان در حوزه های مختلف اقتصادی و منابع انسانی نیز با معاون عمران و توسعه شهری وزیر کشور دیدار و گفتگو نمود و با مدیرکل منابع انسانی این وزارتخانه، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور به رایزنی پرداخت.
دیدار با رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور نیز از دیگر دیدارهای مهم استاندار زنجان در سفر به تهران بود.