به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ صبح روز یکشنبه 3 شهریور 98 مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با حضور مرادی نافچی معاون سیاسی امنیتی استانداری در نشستی صمیمی با سمن های جوانان استان مطرح کردکه:

 روزهای سه شنبه را برای رسیدگی به مشکلات و مسائل سمنهای جوانان اختصاص خواهیم داد.این جلسه میتواند در خانه های جوان یا اداره کل ورزش و جوانان استان منعقد شود .خلیلی ضمن گرامی داشت حضور سمن افزود: انتخابات مجمع جوانان و سمن ها بزودی برگزار می گردد. ثبت نام آغاز شده.

علی خلیلی چچکی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ضمن اشاره به تعامل سمن ها با اداره کل ورزش و جوانان گفت: اکنون فصل تعامل ما با سمن ها و تشکل های مردمی است . این عزیزان تمرینی خواهند داشت برای تصدی مناسب کشوری در دولت های آینده. 

وی با اشاره به اصل 44 افزود:اصل 44 هم میتواند توسط سمن ها اتفاق بیفتد. ما تفاهم نامه هایی داریم که می تواند فرصت های خوبی برای رشد سمن ها و تشکل های مردم نهاد ایجاد کند به شرط آنکه برنامه مفید داشته باشند.این حرکت میتواند به عنوان یک مقوله برد برد محسوب گردد. 

 در برنامه ها و مراسم های ورزشی از ظرفیت و توانمندی سمنهای جوانان بهره می بریم که این  برنامه ها با هدف هم افزایی و ارتقا همکاری میان حوزه ورزش و حوزه جوانان و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی سازمان های مردم نهاد جوانان در اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی می باشد. 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: