به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  مسئول واحد امور بانوان حسینیه اعظم زنجان گفت: خانم‌مرضیه هاشمی، خبرنگار پرس‌تی‌وی و دختر شیخ زکزاکی، عصر روز دوشنبه، ۱۸ مرداد در برنامه‌ی "قبیله‌ی خورشید" در زنجان حضور پیدا کرده و سخنرانی خواهند کرد.

گوزلیان در گفت و گو با واحد خبر امور بانوان حسینیه اعظم، با اشاره به اهمیت این برنامه و سخنان مهمانان، افزود: این برنامه ویژه‌ی بانوان است و در سالن همایش های حسینیه اعظم برگزار خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه این برنامه، حاصل همکاری مشترک هیئت ثارالله، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان و امور بانوان حسینیه اعظم زنجان است، ادامه داد: حضور تمامی خادمان خواهر  هیئت ثارالله، حسینیه‌ اعظم و اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی در این مراسم به صورت ویژه خواهد بود.

مسئول امور بانوان درخصوص اهداف این برنامه نیز یادآور شد: بررسی الگوی زنان امروز دنیا و همچنین زنده‌نگه‌داشتن پیام زنان عاشورا و بحث درخصوص شهدای نیجریه از محورهای این برنامه خواهد بود.

شایان ذکر است خانم هاشمی و دختر شیخ زکزاکی، هشتم محرم‌الحرام، در  دسته‌ی حسینیه‌ی اعظم زنجان نیز حضور خواهند یافت و این برنامه، عصر تاسوعا، ساعت ۱۸ در حسینیه اعظم زنجان برگزار خواهد شد.

 

خبرنگار: گوزلیان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: