به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ تبدیل این حرکت های نمادین به یک فرهنگ عمومی برای ورزش کردن مردم سلامتی، نشاط و پویایی و سرزندگی را در جامعه به ارمغان خواهد آورد

اولین جلسه هماهنگی همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی در سالن پیامبر اعظم استانداری و با حضور مرادی معاون سیاسی وامنیتی استانداری، مدیر کل ورزش و جوانان و نمایندگان دیگر دستگاه های اجرایی برگزار شد.

خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در این جلسه با بیان اینکه برگزاری همایش های پیاده روی یک حرکت نمادین جهت فرهنگ سازی این کار ارزشمند است تاکید کرد: تبدیل این حرکت های نمادین به یک فرهنگ عمومی برای ورزش کردن مردم سلامتی، نشاط و پویایی و سرزندگی را در جامعه به ارمغان خواهد آورد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع ورزش همگانی در جامعه صرف هزینه و مشارکت دستگاه های اجرایی در این مقوله ی بسیار مهم را یک سرمایه گذاری بلند مدت بسیار ارزشمند برای افزایش بازدهی نیروی کار همان دستگاه دانست و افزود: این مهم در رشد و پیشرفت و توسعه روز افزون و با سرعت جامعه تاثیر بسزایی دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی و انتظامی و امنیتی استان مکلف به یاری و مشارکت در این امر مهم هستندو باید بنا به مصوبات مقرر شده در این جلسه و نظرات و پیشنهادات مطرح شده عمل کنند تا شاهد برگزاری همایشی باشکوه باشیم.

گفتنی است: برگزاری همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی بصورت پخش زنده از شبکه سه سیما وشبکه استانی اشراق و در روز 98/8/3 خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: