به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ فتح الله حقیقی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری شهرستان ایجرود ، ضمن اشاره به جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان زنجان اظهار داشت: سرمایه گذار بزرگ ترین مولفه برای توسعه استان است و نباید برای حضور سرمایه گذار در استان مانع تراشی کنیم. 

استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان در بحث امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد، گفت: توسعه استان در گرو حمایت عملی از سرمایه گذاران است.

فتح الله حقیقی با اشاره بر اینکه سرمایه گذار را بدون تکلیف نگذاریم، گفت: سرمایه گذار باید بداند در چه بستر و فرایندی سرمایه گذاری  می کند و براساس این فرایند برنامه ریزی کند. باید از سرمایه گذار حمایت و پشتیبانی کرد چرا که ما به او نیاز داریم. 

استاندار زنجان ضمن اشاره به اینکه پنجره واحد در استان زنجان ایجاد شده است، افزود: خوشبختانه بازه صدور استعلام کاهش یافته و این امر در جذب سرمایه گذار به استان موثر است چرا که تمام کارهای استعلام الکترونیکی شده است.  برگشت واحدهای تولیدی تعطیل‌شده به چرخه تولید از اولویت‌های مهم استان زنجان است. پیش بینی می شود امسال بیش از ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان محقق شود.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: