به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیام مشترکی درگذشت مادر شهیدان بابایی را تسلیت گفته و افزودند: والدین شهدا که عزیزترین هستی خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کرده اند، اسوه‎های واقعی مقاومت و ایثار هستند.

حجت الاسلام علی خاتمی و فتح الله حقیقی در این پیام آورده اند: خبر درگذشت مادری دلسوز و مهربان مرحومه مغفوره حاجیه خانم«  مهری احمدی »، نماد ایمان، مقاومت و مادر شهدای والا مقام « اصغر » و « مرتضی  بابایی » موجب تالم و تاثر فراوان شد.

بی تردید این پدران و مادران شهدا که سرمایه‎های عظیم کشورمان هستند، خالصانه و برای رضایت حق از عزیزترین سرمایه‎ی خویش گذشتند تا ارواح قدسی آن طائران ملکوت، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی‌مان باشد.

والدین شهدا به ویژه این مادر عزیز در لحظه لحظه‎های زندگی بابرکتشان همواره مبلغ و مروج فرهنگ ناب شهیدان بوده‎اند و حال روح بلند و ملکوتی شان پس از مدت‎ها فراق، به اعلی ‌علیین پر کشید و در جوار فرزندان شهیدش به آرامش رسید.

اینجانبان این ضایعه را به مردم غیرتمند استان و  منطقه ولایت مدار سلطانیه ، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران به‌ ویژه خانواده‎ بابایی صمیمانه تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای آن مادر فداکار علودرجات و رحمت واسعه الهی مسئلت داریم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: