به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ فتح الله حقیقی در جریان سفر خود به شهرستان ابهر با حضور در شهر صایین قلعه با شماری از مردم این شهر دیدار کرد.

وی در مسجد صاحب الزمان شهر صایین قلعه در سخنانی با اشاره به مشکلات به اقتصادی اخیر در کشور در نتیجه دشمنی دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: با وجود اینکه در سال جاری مشکلات مختلفی را شاهد بودیم ولی در استان اجازه تعطیلی هیچ واحد تولیدی را ندادیم و با اقدامات انجام شده، ۶ واحد تعطیل هم به چرخه بازگردانده شد.  

حقیقی با اشاره به بازگشت کارخانه روغن نباتی جهان به چرخه تولید، گفت: "چینی هیس" و "مادبافت" هم از واحدهای مهم تولیدی استان پس از ۱۱ سال در سال جاری فعالیت دوباره خود را آغاز خواهند کرد. 

مقام عالی استان تاکید کرد: علاوه بر این پروژه هایی با اعتبار بالای ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان با حضور مقام ارشد کشوری افتتاح خواهیم کرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه کمیته رصد اشتغال در استان، واحدهای تولیدی را مجاب به جذب نیروهای بومی می کند و با تلاش های همین کمیته در یک ماه اخیر ۲۰۰ نفر بومی استان جذب شده اند، یادآور شد: در زمینه کاداستر و تعیین حدود زمین های کشاورزی، استان زنجان جز سه استان اول کشور محسوب می شود که با تعیین حدود کامل اراضی کشاورزی اختلافات بین دولت و کشاورزان در برخی مناطق به طور کامل رفع خواهد شد.

حقیقی ابزار کرد: تا کنون در حوزه دامپروری هم کارهای خوبی کردیم و اقدامات احداث یک واحد پرورش دام سبک ۶۰ هزار رأسی را در سلطانیه آغاز کردیم که در نوع خود در کشور مثال زدنی خواهد بود.

نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: در حوزه زمین‌های قولنامه ای نیز مشکلاتی وجود داشت که با مراحل تعیین شده و ابلاغ شده به شهرداران به این زمین ها نیز پروانه ساخت ارایه خواهد شد.

استاندار زنجان گفت: برای پیگیری رفع مشکلات در استان تا کنون با ۱۲۰ نفر از مقامات ملی دیدار و ملاقلات انجام شده است. 

وی بر ضرورت امید آفرینی در جامعه در شرایط کنونی تاکید کرد و افزود: برگزاری پر شور انتخابات پیش رو، دشمنان انقلاب و نظام را ناامید خواهد کرد. 

حقیقی بر ضرورت حفظ کامل اصل بی طرفی مدیران در انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: تلاش ما این است تا ارکان انتخابات را که شامل امنیت، سلامت، رقابتی بودن و مشارکت حداکثری است را تحقق ببخشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: