به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ فتح‌الله حقیقی در هشتمین جلسه کمیسیون‌ برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان اظهار کرد: مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که ثبت نام داوطلبان است از  /یکشنبه ۱۰ آذر ماه/ آغاز می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه این مرحله از انتخابات باید با قدرت بیشتری انجام گرفته و منجر به نتایج مثبت شود، به حوزه‌های اصلی انتخابات در استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: شهرستان‌های زنجان، ابهر، ماهنشان و خدابنده، جزو حوزه‌های اصلی در این استان هستند.

مقام عالی استان با بیان اینکه در موضوع انتخابات نباید هیچکس تماشاچی باشد، لزوم مشارکت مردم و داوطلبان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: ارکان قانونی انتخابات که سلامت، رقابت، مشارکت و امنیت است باید اجرایی و تبدیل به شکوه و عظمت مردم شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه ما (مسؤولان) خدمتگزار مردم هستیم، گریزی نیز به حادث اخیر در کشور زده و گفت: مردم زنجان در مقابله با حوادث اخیر موفق به میدان آمدند و مقام معظم رهبری و دولت، نیز از زنجان نیز به عنوان استان پیشتاز و موفق یاد کردند.

حقیقی به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و افزود: انتظار از کارگروه ها در جهت مبارزه با قاچاق کالا و ارز، این است که مرتب جلسه تشکیل دهند و هیچ جا رسم نیست که کمیسیون بیشتر از کارگروه، تشکیل جلسه دهد.

وی اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید جدی‌تر پیگیری شود و همه کارگروه‌ها در این خصوص پای کار آمده و فعال‌تر شوند.

حقیقی با تاکید بر اینکه در همه حال باید قانون اجرا شود و در کنار اجرای قانون باید هوشیاری لازم را نیز داشت تا سوء استفاده ای صورت نگیرد، افزود: پدیده قاچاق، ضربه سنگین بر پیکر اقتصاد وارد می‌آورد و باید با آن برخورد قاطع قانونی صورت گیرد و قرار است ریشه قاچاق و کسانی که به اقتصاد کشور ضربه می‌زنند، خشکانده شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: