به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ نمایش شاد و موزیکال «خورشید خانم» برای کودکان و نوجوانان زنجانی در فرهنگسرای امام خمینی (ره) به روی صحنه رفت.

نمایش شاد و موزیکال «خورشید خانم» به نویسندگی و کارگردانی ساسان قجر و به تهیه‌کنندگی رعنا بهلولی‌زنجانی از چهارم آذرماه 98 به مدت 10 روز در فرهنگسرای امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

نمایش موزیکال «خورشید خانم» طی روزهای یاد شده از ساعت 30/6 عصر در محل فرهنگسرای امام خمینی(ره)، ویژه گروه سنی کودک و نوجوان زنجان اجرا می شود.

این نمایش کاری از گروه «تئاتر بهاران» است؛ که امیرحسین حیدری، فاطمه کرمی، زهرا تاراسی، مهدیار خطیبی‌راد، محمدرضا مهدیخوانی، آنیتا ملایی، سارا محمدی، رامیلا رشیدخوانی، رونیا امینی، هدیه بهامین، سارا علوی، نفیسه مهاجری، محمدصدرا علوی و محمدهادی بیگدلی در آن نقش آفرینی می‌کنند.

آهنگسازی این نمایش موزیکال به عهده کیارش میرمحمدرضایی بوده است و طراحی صحنه و لباس را رعنا بهلولی‌زنجانی عهده دار است.

نمایش شاد و موزیکال «خورشید خانم»، روایتگر قصه خورشید خانمی است که توسط ابرسیاه دزیده شده و بچه های شهر برای نجات خورشید خانوم دست به دست هم می دهند و .....

لازم به یادآوری است؛ این نمایش با همکاری و مشارکت حوزه هنری استان زنجان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، انجمن هنرهای نمایشی و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری زنجان توسط گروه تئاتر بهاران از چهارم لغایت چهاردهم آذرماه 98 ساعت 30/18 در محل فرهنگسرای امام خمینی زنجان اجرا می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: