به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ حضور ۲۸۰ ناشر در نمایشگاه کتاب زنجان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از حضور ۲۸۰ ناشر در دهمین نمایشگاه کتاب زنجان خبر داد.

فاطمه کرباسی در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه کتاب استان زنجان اظهار کرد: دهمین نمایشگاه کتاب استان زنجان طی روزهای ۱۱ تا ۱۶ آذرماه برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه گران‌‌سنگترین هدیه الهی به مخلوقات همان کتاب الهی است، گفت: در واقع نخستین پیام خداوند به آخرین فرستاده خود کتاب یعنی همان قرآن کریم است.
وی در ادامه با اشاره به روند برگزاری نمایشگاه کتاب استان گفت: امروز نمایشگاه کتاب در کنار دو نمایشگاه دیگر برگزار می‌شود.
کرباسی با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب یکی از رویدادهای مهم در کشور محسوب می‌شود‌، گفت: همواره شاهد این هستیم که اهل قلم ماه‌ها انتظار نمایشگاه کتاب را می‌کشند اما خوشبختانه با دستور وزیر قرار شده است که این نمایشگاه تقریبا در همه استان‌ها برگزار شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به حضور ۲۸۰ ناشر در ۲۲۰ غرفه و نمایشگاه مطبوعات در ۲۰ غرفه در این نمایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه فرصتی است که اهل مطالعه و کتاب کنار هم حضور داشته باشند، اما در کنار این   موضوع برنامه‌های دیگری نیز برگزار خواهد شد.
وی از برگزاری نشست با احزاب به لحاظ مقارن شدن زمان نمایشگاه با ثبت نام انتخابات خبر داد و گفت: همچنین به مناسبت روز دانشجو نیز برنامه ویژه داریم.
کرباسی از تهیه بن کتاب و ارائه تخفیف در نمایشگاه خبر داد و افزود: امیدواریم امسال نیز  شاهد رونق این نمایشگاه باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در پایان از همکاری همه عوامل اجرایی نمایشگاه تقدیر کرد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: