به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ وی با بیان اینکه جوانان همواره دارای ایده های نو و نقطه نظرات و انتقاد و پیشنهادات ارزشمند هستند اصرار داشت: باید جوانان را در امور جاری دخالت داد تا جامعه در مسیر رشد قرار گیرد.

استاندار زنجان در سی و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با تاکید بر اهمیت مورد وثوق و استناد بودن گزارشات آماری اظهار داشت: باید تلاش کنیم با دقت بر آمارهایی که ارائه می کنیم بستر را برای تحلیل های نادرست دشمنان و ایجاد رعب و وحشت کذایی در جامعه فراهم نکنیم.

وی با بیان اینکه جوانان همواره دارای ایده های نو و نقطه نظرات و انتقاد و پیشنهادات ارزشمند هستند اصرار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی استان ملزم به برگزاری نشست هایی با جوانان و نوجوانان دانش آموز هستند وباید جوانان را در امور جاری دخالت داد تا جامعه در مسیر رشد قرار گیرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز در این جلسه اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید برای مداخله مؤثر در آسیب های اجتماعی در این جلسه راهکار ارائه دهند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.
وی با تاکید بر اهمیت کاربردی وعملیاتی شدن مطالعات انجام شده تصریح کرد: باید از موازی کاری ها در مطالعات انجام شده و در حال انجام خود داری کرده موضوعات قبلی عملیاتی شوند و موضوعات جدید در دستور کار مطالعاتی قرار گیرد.
فرماندار زنجان در ادامه با اشاره به آشوب های اخیر که در سطح کشور اتفاق افتاد اظهار داشت: دو شاخص اصلی در این ناآرامی ها این بود که اولا عمدتا در حاشیه شهر ها رخ دادند و ثانیا از افراد کم سن و سال زیر 25 سال و افراد کم سواد برای این مسئله استفاده شده بود و این یک زنگ خطر برای جامعه است و نشان از اهمیت کار در حوزه پیشگیر ی از آسیب های اجتماعی دارد و همه باید در این موضوع ورود جدی و اثر گذار داشته باشیم.
وی با بیان اینکه نیاز به همسو کردن نگاه جوانان با سیاست های صیانت از نظام برای عبور از شرایط اقتصادی سخت داریم تصریح کرد: سمن های جوانان در مدیریت جوانان و جامعه می توانند بسیار تاثیرگذار باشند و باید بیش از پیش بر ایجاد و تقویت این سازمان های مردم نهاد همت گماشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: