به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ خلیلی با بیان اینکه زنجان در اپه بسیار مطرح است تصریح کرد: با پای کار بودن و استعداد یابی می توان در رشته های دیگر نیز نمود و ظهور بیشتری پیدا کرد. به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان با بیان اینکه زنجان در اپه بسیار مطرح است تصریح کرد: با پای کار بودن و استعداد یابی می توان در رشته های دیگر نیز نمود و ظهور بیشتری پیدا کرد.

وی گفت: با توجه به شرایط خاص سالن های چند منظوره برای شمشیربازی و بلندی سقف سالن، سالن دیگری برای شمشیربازی در نظر گرفته شده است افزود: اداره کل همواره کمک های مالی بسیار خوبی به هیئت داشته و همت ما برای ترویج و توسعه این رشته بوده و خواهد بود. 

خلیلی با تاکید بر اهمیت میزبانی و استعدادیابی در این رشته یادآور شد: با داشتن پتانسیل بالا وحضور مربیان ملی در استان می توانیم در سطح بالاتری پیشرفت کنیم و در سطح آسیا و حتی جهانی در تمامی رشته های شمشیربازی حرفی برای گفتن داشته باشیم. 

مقام مسئول ورزش استان گفت: باید تلاش ها در راستای جهش در این رشته صورت گیرد و اداره کل نیز حمایت خواهد کرد. 

وی مسائل و مشکلات موجود در این رشته و پویایی آن را قابل حل دانست و اظهار داشت: سالن جدیدی که برای شمشیربازی در نظر گرفته شده بسیار مطلوب و مناسب و زمینه ساز پیشرفت خواهد بود.

عکاس: مصطفی شاکری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: