به گزارش برنا؛ حسن میرزاآقابیک قهرمان ملی، کارشناس خبره وزارت ورزش و رئیس انجمن راگبی صبح امروز از سمت خود کناره گیری کرد و‌ از‌ جامعه راگبی کشور پس از ۱۰ سال ریاست خداحافظی داشت. میرزاآقابیک در متن خداحافظی‌ خود این گونه نوشت: 

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت خانواده (بزرگ)راگبی ایران

خدا را شاکرم که پس از 5 دهه خدمت به ورزش کشور و 10 سال کنار شما بودن امروز ادامه  این مسیر را به جوان ترها واگذار می نمایم، ابتدا سپاس از تمام خانواده راگبی که با وجود تمام  مشکلات دوش به دوش اینجانب ایستادگی کرده و در برابر تمام سختی ها با عشق به راگبی فعالیت خود را ادامه دادند تا راگبی ایران جایگاه واقعی خود را در سطوح بین المللی بدست آورد.

ما روزهای سختی کنار هم کار کردیم از هم یاد گرفتیم با شادی ها خندیدیم و با غصه ها اندوهگین شدیم ،اما امروز که جامعه فهیم و بزرگ راگبی ایران همواره توانست مسیر موفقیت را بدون توقف طی کند با تمام دلتنگی دست های شما را می فشارم و از حضور برای ادامه این مسیر طولانی از شما خداحافظی می نمایم.

راگبی ایران امروزه جایگاهی در سطوح بین المللی دارد که غیر قابل انکار می باشد،امیدوارم که تمام دلسوزان برای روشن نگه داشتن چراغ این خانه تلاش نموده و عاشقانه عاشق راگبی بمانند.

در پایان  از جناب آقای علیپور رئیس محترم فدراسیون انجمن های ورزشی و همچنین هیات رئیسه محترم انجمن و تمامی کمیته های استانی و ستادی راگبی ایران که بدون چشم داشتی باعث پیشبرد اهداف راگبی درکشور  شدند، تشکر و قدردانی دارم.  باشد تا روزی این رشته المپیکی در قله های بالاتری از موفقیت قرار گیرد.موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

ارادتمند و دوستدار شما

حسن میرزاآقابیک

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: