به گزارش سرویس ورزشی برنا شیما سادات مصطفوی پور دبیر هیات ورزشهای همگانی استان در این خصوص گفت:همایش های پاییزی هیات استان با هدف ترویج و گسترش ورزش همگانی بین شهروندان و با شعار "ورزش در تمام فصول" آغاز شده است که ما در نظر داریم به مناسبت هفته جهانی دیابت جمعه 22 آبان ماه همایش بزرگ ورزشهای همگانی را برای این بیماران و دیگر شهروندان تهرانی برگزار نماییم.

مصطفوی پور افزود:  این همایش با حضور بسیاری از بیماران دیابتی و شهروندان ورزش دوست  در سنین مختلف از ساعت 7 صبح از مقابل درب بوستان نهج البلاغه با پیاده روی  و نرمش صبحگاهی توسط اساتید این رشته آغازو تا 11 صبح ادامه دارد و هموطنان پس از طی مسیر پیاده روی  می توانند ازغرفه های رشته های مختلف ورزشهای همگانی مانند فریزبی،لیوانچینی،طناب زنی ،پرواز بادبادکها،دارت،فوتبال دستی و طناب کشی که هیات استان تهران تدارک دیده است استفاده و با یکدیگر به مسابقه بپردازند.

دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران با اشاره به اینکه این همایش درهفته دیابت درحال برگزاری است تاکید کرد: ما علاوه بر غرفه های ورزشی ایستگاههای تست  پزشکی مانند تست قند خون و غیره را نیز برای شهروندان در نظر گرفتیم.

 وی در انتها  از کلیه شهروندان تهرانی و بیماران دیابتی دعوت نمود تا جمعه 7 صبح در بوستان جوانمردان حدفاصل اتوبان همت و حکیم حاضر و در این همایش بزرگ شرکت نمایند.