به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان ،  استاندار سمنان در جلسه شورای اداری شهرستان ارادان ایجاد امید و نشاط را موجب حضور بیشتر مردم در پای صندوق های رای عنوان کرد و افزود باید اعتماد مردم را حفظ کنیم و امید را افزایش دهیم امروز دشمنان به حضور مردم در پای صندوق های رای نگاه میکنند تا مشارکت مردم را ارزیابی کنند اگر مردم امید داشته باشند مشارکت گسترده ای در انتخابات خواهند داشت .

وی همچنین سلامت و امنیت اانتخابات را مهم برشمرد و گفت مردم به برگزار کنندگان انتخابات اعتماد دارند باید انتخابات در شرایط سلامت کامل برگزار شد و کسانیکه فرصت دارند دیدگاه و برنامه خودش را ارائه دهند حضور داشته باشند و بشدت از کارها ی غیر قانونی چون خرید و فروش رای باید جلوگیری شود .

وکیلی افزود : فرماندار شهرستان اهتمام داشته باشدکه هیچ مسئولی نباید از امکانات دولتی برای تبلیغ کسی استفاده کند و اگر مسئولی چنین اقدامی کند باید برکنار شود و فرماندار مسئول این امر است .

وی با توجه به شعار اعتدال در استان گفت: در انتخاب مدیریتها شایسته سالاری ملاک است و توانمندی و تجارب همه نیروها با گرایش های مختلف استفاده میشود .

وی همچنین در خصوص تقسیمات کشوری گفت: با فضای سازی و احساسات نباید هزینه ها را بالا برد باید براساس نیازها و اولویتها ارتقاءتقسیمات انجام شود همچنین در خصوص ایجاد ادارات شهرستان آرادان به نیازهای مردم باید توجه شود و بر این اساس ادارات تشکیل گردد در این جلسه همچنین حجه الاسلام شریفی نیا امام جمعه آرادان، فرماندار آرادان مطالبی عنوان کردند همچنین استاندار سمنان به اتفاق امام جمعه و فرماندار و جمعی از مدیران از یادمان شهدای گمنام بازدید و در ادامه مجتمع دامپروری گلخانه خلخالیه را بازدید کردند .

همچنین استاندار سمنان در روستای فروان با خانواده شهید شاهرخ قندالی دیدار و از رشادتها و جانفشانی های این شهید تجلیل کرد.