به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی ‌استان سمنان، سرهنگ غلامرضا کاظم‌زاده گفت: چهار کیلو و 178 گرم تریاک به صورت 400 بسته بلعیده از پنج عضو این باند کشف شد.

وی اظهار داشت: ماموران بازرسی شهید نوری برای ارتقا امنیت در محور بین المللی تهران- مشهد طرح کنترل خودروهای عبوری را در این جاده اجرا می‌کنند.

وی خاطرنشان کردد: بامداد شنبه ماموران در مقابل ایستگاه به یک دستگاه اتوبوس که از تهران به مقصد مشهد در تردد بود مظنون شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف می‌کنند.

کاظم زاده با بیان اینکه در بررسی اولیه کنترل چند تن از مسافران که رفتار مشکوکی داشتند با دقت بیشتری انجام گرفت، افزود: در ادامه پنچ مسافر اتوبوس که اظهارات ضد و نقیض و حالات غیر طبیعی داشتند بازجویی شدند و احتمال حمل مواد به صورت انباری و بلعیده شده از سوی آنان قوت گرفت.

وی تصریح کرد: با هماهنگی با مقام قضایی و انتقال متهمان به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود اقدامات پزشکی لازم نیز انجام شد و شک پلیس به واقعیت پیوست.

کاظم زاده از کشف 400 بسته حاوی ماده مخدر تریاک به مقدار چهار کیلو و 178 گرم تریاک در همین خصوص خبر داد و گفت: هر پنج عضو این باند در حال انتقال مواد به مشهد دستگیر شدند.