به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، ساعاتی پیش در آستانه آغاز رأی‌گیری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در نزدیکی هتل «هالیدی این کاپیتال» «واشنگتن دی سی» و محل استقرار خبرنگاران روس تیراندازی رخ داد.

بنا بر گزارش خبرگزاری روسی «تاس»، پلیس منطقه کلمبیا (واشنگتن‌ دی سی) امروز (سه‌شنبه) که گزارش‌هایی از شنیده شدن صدای تیراندازی در اطراف هتل محل استقرار خبرنگاران روس در پایتخت دریافت کرده بود، در گزارش‌ اولیه خود از این حادثه گفت: «گزارش‌هایی از شنیده شدن صدای تیراندازی در این منطقه در حدود ساعت ۱۸:۳۷ به وقت محلی (۰۳:۰۷ بامداد سه‌شنبه به وقت تهران) دریافت شده است. هیچ اطلاعاتی درباره قربانیان در دست نیست».

با اینحال، خبرگزاری تاس به نقل از خبرنگاران شبکه «ان تی وی» که در هتل محل حادثه مستقر بودند، گزارش کرد که هیچ‌کس در این حادثه زخمی نشده است.

در حالیکه امروز ساعت ۱۴:۳۰ امروز سه‌شنبه ۱۳ آبان انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا آغاز می‌شود، ترس و نگرانی بر جامعه آمریکا سایه افکنده است و بسیاری از رسانه‌ها از احتمال وقوع آشوب در شهرهای مختلف آمریکا قبل و بعد از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند.

طبق گزارش‌ها منتشر شده، اکثر ایالات آمریکا به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و بسیاری از فرمانداران ایالات آمریکا، گارد ملی را برای مقابله با هرگونه آشوب احتمالی به صف کشیده‌اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: