به گزارش خبرگزاری برنا از غرب تهران، رئیس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور دقایقی پیش به همراه تعدادی از معاونان و وزیران رئیس جمهوری ، وارد شهرستان اسلامشهر در جنوب غرب استان  تهران شد.

مردم شهرستانهای رباط کریم اسلامشهر و بهارستان در جنوب غربی استان تهران در مسیر استقبال ریاست جمهوری به ورزشگاه خلیج فارس مشتاق و منتظر دیدار با رییس جمهور محبوب و دولت تدبیر و امید هستند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سفر کاروان تدبیر و امید به جنوبغرب استان تهران، از دیگر سفرهای استانی دولت متفاوت است و در مرحله دوم سفر های شهرستانهای استان تهران،با مردم این مناطق از نزدیک دیدار و گفتگو کند.

سخنرانی در جمع مردم شهرستان‌های جنوب غرب استان تهران در  ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر، دیدار و نشست با ائمه جمعه، فرمانداران و مسئولان سه شهرستان از جمله برنامه‌های دکتر روحانی در این سفر یک روزه است.

بنا بر این گزارش،به منظور رفاه حال شهروندان و استقبال کنندگان از رییس جمهوری تعداد زیادی دستگاه اتوبوس به منظور جابه جایی استقبال کنندگان در محل دیدار واقع در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر تدارک دیده شده است.