به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، هادی نیک فطرت مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین اعلام کرد: پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت از 1 لغایت 4دی ماه به مدت 4روز برگزار خواهد شد.

وی افزود: با تلاش صنعتگران، سرمایه گذاران و مدیران جهت گیری کشورمان بسوی صنعتی شدن، قابل ملاحظه و تحسین بوده و به عنوان یکی از بخش های مهم در اقتصاد کلان کشور ایفای نقش می نماید.

وی افزود: استان قزوین نیز به لحاظ دارا بودن زیر ساخت ها و پتانسیل های صنعتی از جمله استقرار شهرکهای صنعتی و بخصوص شهر صنعتی البرز و تنوع تولیدات صنعتی و معادن غنی و صادرات محصولات تولیدی موقعیت ویژه ای را برای گسترش روزافزون این بخش فراهم و به یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور تبدیل شده است.

نیک فطرت گفت: این نمایشگاه با هدف ایجاد زمینه مناسب براساس استانداردهای جهانی در راستای فراهم کردن فضای سالم رقابتی میان مشارکت کنندگان داخلی و خارجی برپا می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین به دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و گفت:‌ آشنایی تجار با جدیدترین دستاوردهای تولیدکنندگان و ایجاد ارتباط بیشتر بین این دو بخش در راستای رشد اقتصادی در بخش صنعت، معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان،گسترش کانالها و خصوصا توسعه صادرات غیرنفتی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

نیک فطرت افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 2000مترمربع و با مشارکت بیش از 45واحد صنعتی از استان های قزوین، تهران، البرز و اصفهان برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت: این نمایشگاه در مدت برگزاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما از ساعت15 الی 21 پذیرای بازدید علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه2

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: