به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی، مراسم تشییع پیکر مطهر مدافع حریم انقلاب اسلامی، شهید حاج حمید رضا اسداللهی فردا یکشنبه 6 دی ماه ساعت 8 صبح از مسجد امام موسی بن جعفر (ع) واقع در خیابان 17 شهریور، خیابان شهید آیت الله سعیدی (غیاثی)، روبروی کلانتری114 غیاثی برگزار می گردد.

این شهید بزرگوار از فعالان و نخبگان حوزه بین الملل بود و ارتباط موثر و مستمری با نیروهای جهادی دیگر کشورها داشت به با خبر شهادت ایشان مراسم هایی در کشورهای عراق و یمن و پاکستان برای بزرگداشت این شهید والا مقام برگزار شده است.

همچنین برای شرکت در مراسمشان بسیاری از فعلان این حوزه حضور خواهند داشت و پدر و مادر شهید مغنیه به طور ویژه برای حضور در این مراسم به ایران می آیند.

لازم به ذکر است امشب نیز مراسم وداع با پیکر مطهر شهید از ساعت 20 الی 23 شب در مسجد موسی بن جعفر (ع) با حضور خانواده و دوستان و دوستداران آن شهید برگزار می گردد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 5

به اطلاع عموم مردم شهید پرور می رساند مراسم تشییع پیکر مطهر مدافع حریم انقلاب اسلامی، پاسدار رشید سپاه اسلام، جهادگر بسیجی، شهید حاج حمید رضا اسداللهی فردا یکشنبه 6 دی ماه ساعت 8 صبح برگزار می گردد.

مکان تشییع پیکر این شهید گرانقدر مسجد موسی بن جعفر (ع) واقع در خیابان 17 شهریور، خیابان شهید آیت الله سعیدی (غیاثی)، روبروی کلانتری114 غیاثی می باشد.

روابط عمومی مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی