به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری برنا، سومین نمایشگاه بین المللی خشکبار ، آجیل ، میوه های خشک و صنایع وابسته ؛ نهمین نمایشگاه کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کنند.

در نمایشگاه بین المللی خشکبار ، آجیل ، میوه های خشک و صنایع وابسته 95 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت 6 هزار مترمربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع آجیل و خشکبار، سبزیجات، انواع خرما، کشمش، میوه های خشک، انواع چاشنی ها، ماشین آلات و خدمات و تجهیزات وابسته را در معرض دید عموم قرار می دهند.
در نهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای 63 شرکت ایرانی و 1 شرکت خارجی به نمایندگی از 6 کشور فعال در این صنعت شامل اتریش، انگلستان، تایوان، ترکیه، چین و کره حنوبی در فضایی به مساحت بیش از 7300 متر مربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع تجهیزات فروشگاهی، دستگاههای pos ، ماشین های اداری و فروشگاهی، تجهیزات انبار داری، نرم افزارهای فروشگاهی، رستورانی و ... را به معرض نمایش گذاشته اند.
در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته نیز 300 شرکت ایرانی و 33 شرکت خارجی از 11 کشور شامل آلمان، اسپانیا، امارات متحده عربی، ایتالیا، بلژیک، تایوان، ترکیه، سریلانکا، چین، هنگ کنگ و کره جنوبی در فضایی به متراژ 21 هزار مترمربع حضور دارند که در زمینه تبلیغات( محیطی ، محاطی، دیجیتالی و رایانه ای) -  تبلیغات و بازاریابی کالاها و خدمات عمومی و تخصصی- خدمات تکنیک های بازاریابی و پیشبرد فروش- نرم افزارهای آموزشی و نشریات -  تجهیزات و خدمات صوتی و... فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان ارایه می کنند.
این سه نمایشگاه تا روز سه شنبه 15 دی برقرار است و از ساعت 9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر پذیرای علاقه مندان و متخصصان گرامی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران است.