به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، علی‌اکبر ولایتی در آستانه نوروز سال 1395 در پیامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تبریک نوروز به همه مردم عزیز و بزرگوار ایران و علاقه مندان به کشور و نظام در داخل و خارج از کشور گفت: سال 1394 سالی پربرکت و توام با موفقیت های بزرگ برای نظام و مردم عزیز بود و سالی دیگر از اقتدار نظام با هدایت‌ها و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری سپری گردید و البته با پیروزی ملت در حضور حداکثری پای صندوق های رای انتخابات اسفند ماه تکمیل شد.

مشاور مقام معظم رهبری افزود: سالی که گذشت مردم عزیز همچون تمام دوره ها و روزهای انقلاب در همه صحنه ها حضور یافتند و چون همیشه حمایت و پشتیبانی خود را از نظام به نمایش گذاشتند و باید قدردان این همراهی ها باشیم و مسئولان عزیز هم تلاش و همت خویش را برای ارائه خدمت بهتر و رفع مشکلات این مردم بزرگوار به کار گیرند.

وی به یکی از مهمترین رویدادهای سال 1394 هم اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین رویدادهای سال 94 حل و فصل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران بوده که باید برای اجرای دقیق و تامین دستاوردهای آن که مورد تاکید رهبری معظم انقلاب نیز بوده و هست تلاش نمود.

ولایتی اضافه کرد: ان شاء الله در سال 1395 نیز شاهد توفیقات و اقتدار بیش از پیش نظام در سایه حمایت ها و پشتیبانی ملت عزیز خواهیم بود.

ولایتی در پایان این مطلب گفت: ضمن تبریک نوروز 1395، برای همه مردم عزیز و بزرگوار ایران و علاقه مندان به کشور و نظام در داخل و خارج کشور سربلندی، عزت، سلامتی و توفیق در سایه توجهات الهی و عنایات ائمه اطهار آرزومندم.