مصطفی حسنی، دبیر کمپین «آری به تولید ملی»  در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا،  در تشریح آخرین فعالیت های این کمپین  گفت: کمپین «آری به تولید ملی» از زمان آغاز به کار با جدیت و تلاش به فعالیت پرداخت هرچند در روزهای نخست بسیاری این اقدام را جدی نمی دانستند، در هر حال امروز با تلاش‌های صورت گرفته، با مردم در مورد خرید کالای ایرانی بیشتر از گذشته  می توان حرف زد چرا که ایرانیان کالای ایرانی را باور کرده و آن را پذیرفته‌اند.

دبیر کمپین آری به تولید ملی تصریح کرد: زمانی  نهضت سوادآموزی برای کشور نیاز بود اما امروزه نهضت کارآفرینی باید راه‌اندازی شود تا در راستای اقتصاد مقاومتی بتوان اقدام و عمل کرد.

وی خاطرنشان کرد: سامانه #780* نیز که معتقد به شاد کردن و شارژ کردن مردم است از کمپین اعلام حمایت کرده است. مسئولان این سامانه بر این باورند که باید کاری کرد تا سفره مردم با خرید کالای ایرانی و استفاده از کالای داخلی رونق گرفته و پربار شود.

حسنی اعلام کرد: کمپین «آری به تولید ملی» از روز نخست با برنامه بلند مدت علاقه به بسط و ورود به جامعه را داشت. کمپین معتقد است این برنامه باید ادامه یابد تا  جایی که کارآفرینی در جامعه ارزشمند شده و فرهنگ کارآفرینی و نگاه به ایده های نو در جامعه رونق یابد.

وی ادامه داد: امید است با حمایت معنوی  مسئولان سامانه #780*  از کمپین، تاثیر گذاری در سطح بالاتری اتفاق افتد.

دبیر کمپین «آری به تولید ملی» ضمن بیان اینکه کمپین تاکنون حامی دولتی نداشته  و کاملا مردمی است، از دانشجویان و حامیان کمپین در شهرستان‌ها تشکر کرد و گفت: با وجود اینکه کمپین راه بسیاری در پیش رو دارد، گام موثری برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی برخواهیم داشت./

کمپین آری به تولید ملی از سال 92 و با هدف افزایش توجه به کالاهای ایرانی راه اندازی شد و تا به حال مورد حمایت جمع کثیری از مسئولین، هنرمندان، ورزشکاران، اساتید و تشکل های دانشجویی و اصناف قرار گرفته است.