به گزارش خبرگزاری برنا؛قاضی سراج طی سخنانی در مراسم افتتاح مرکز آموزش آکادمی آمبودزمان آسیایی با حضور معاون اول قوه قضاییه اعلام کرد: گزارش سازمان بازرسی در رابطه با حقوق‌های غیرمتعارف امروز به سران سه قوه ارسال می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه معاونت تولیدی، معاونت امور اقتصادی و معاونت فرهنگی سازمان بازرسی گزارش‌های خود را در رابطه با حقوق‌های مدیران دستگاه‌های مربوطه آماده کرده‌اند، گفت: البته این گزارش‌ها بیشتر خوداظهاری است و در حال راستی‌آزمایی آنها هستیم. خوشبختانه امروز نیز گزارش 3 معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های مدیران سایر دستگاه‌ها به رؤسای قوا تقدیم می‌شود.

سراج گفت: این بخش از گزارش‌های مربوط به حقوق‌های مدیران دستگاه‌های دولتی، بخش زیادی از مدیران سازمان‌ها و نهادها را شامل می‌شود که در آن اسامی افراد با ذکر مشخصات و میزان حقوق دریافتی مشخص شده است.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از معاونت‌های سازمان بازرسی نیز مکاتبات خود را درباره این مسئله انجام داده اما با توجه به اینکه مسائل امنیتی را شامل می‌شود باید یک مقدار با دقت بیشتری کار کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه با اشاره به پروژه‌های انجام شده در سال 94 گفت: از سال 92، حدود 20 پروژه تعریف کردیم که از این تعداد، 12 پروژه طی سال گذشته و امسال به پایان رسیده که زیربنای مجموع این پروژه‌ها به 26 هزار متر مربع می‌رسد.

به گفته سراج 8 پروژه نیمه‌تمام نیز در دست اقدام است و تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: با تکمیل شدن این 20 پروژه در مجموع 51 هزار متر مربع به زیربنای ساختمان‌های سازمان بازرسی در سراسر کشور اضافه می‌شود.

وی درباره پروژه امروز نیز گفت: ساختمان امروز 12 طبقه است و 2 هزار مترمربع زیربنای اداری دارد و مقرر شده هیئتی 4 نفره به سرپرستی وزارت نظارت چین طی ماه‌های آینده از این ساختمان بازدید کنند.