به گزارش خبرگزاری برنا از یاسوج، معاون پارلمانی رئیس جمهوری در حاشیه بازدید از مرکز ارتباطات مردمی رئیس جمهور در سالن پوریای ولی یاسوج با بیان این مطلب گفت:عمده درخواستهای مردم استان ازهیئت دولت در حوزه های اشتغال، تسهیلات بانکی، کمکهای مالی و تولید بود.

امیری درخواستهای مردم را از مطالبات بحق آنها برشمرد و افزود: این درخواستها اولویت بندی، بررسی و به تدریج به آنها رسیدگی و پاسخ داده می شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری یکی از اولویتهای کاری دولت را تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی با تکیه بر ظرفیتها،  استعدادها و ثروتهای ملی کشور در جهت رشد و رونق اقتصادی کشور دانست و گفت: افزایش رشد اقتصادی کشور از منفی 7 و هشت دهم درصد به مثبت 4 و 4 دهم در سه ماهه اول سال جاری نشان از این موضوع دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری رویکرد اخیر رسانه ملی بر پوشش و انعکاس برنامه ها، سفرهای استانی رئیس جمهور و تبیین خدمات دولت برای افکار عمومی کشور را مثبت ارزیابی کردو گفت: تعامل رسانه ملی با دولت در دوره تصدی گری رئیس جدید این سازمان مفید و ارزنده و امید است که این روند ادامه داشته باشد.

امیری راه اندازی سامانه 111 به همت دولت تدبیر و امید را در کشور حفظ شان و کرامت مردم ،تسهیل و دسترسی سریع برای انتقال خواسته ها و مطالبات خود از دولت دانست و افزود: ظرف یک ماه آینده تمامی این درخواست ها رسیدگی و پاسخ آنها از طریق سامانه 111 ، پیامک و یا از طریق دستگاههای اجرایی و اداری  استان به مردم داده خواهد شد.