به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، احمدی معاون سیاسی وزیر کشور در همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور از حسن اعتماد رحمانی فضلی وزیر کشور برای سپردن مسئولیت معاونت سیاسی به ایشان تشکر کرد و گفت: ما در برابر مردم و قانون خدمتگزار آحاد مردم هستیم و تقسیم بندی خاصی در این زمینه وجود ندارد و مکلفیم در حدود قانون در تحقق آنچه دولت تدبیر و امید در راستای مطالبات عمومی به دنبال آن است قدم برداریم.

معاون سیاسی وزیر کشور با تأکید بر اینکه در صورت حرکت در مسیر وحدت ملی، منافع ملی و امنیت ملی حتماً موفق خواهیم بود، افزود: لطف الهی، تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، نعمت امنیت و حمایت و پشتیبانی مردم خوب کشورمان از دولت شرایط مطلوب خدمت رسانی به مردم را فراهم کرده است .

احمدی با اشاره به این نکته که فعالیت در مجموعه وزارت کشور به لحاظ اجرا یعنی جامعیت در سیاست داخلی کشور گفت: جایگاه معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی را فراتر از جایگاه فعلی می دانم و توقع دارم هر حرکت و اقدام آنان بر شرایط اجتماعی و امنیتی و سیاسی با رعایت قانون تأثیر گذار باشد.

معاون سیاسی وزیر کشور درباره انتخابات سال آینده گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در سال 96 بحث جدی ما است و باید امانتدار رأی مردم به عنوان حق الناس باشیم و در چارچوب قانون وظایف خود را در انتخابات پیگیری کنیم.

احمدی از مسئولان استانی بویژه فرمانداران خواست با ائمه جمعه، متنفذین، آحاد مردم، رسانه ها و سازمان های غیر دولتی ارتباط مستمر و تنگاتنگی داشته باشند و بتوانند از ظرفیت رسانه ها به عنوان رابط بین مردم و دولت به نحو احسن استفاده کنند.

معاون سیاسی وزیر کشور در پایان پیگیری وعده های رئیس جمهور در استان ها و رصد فعالیت های انجام شده و گزارش و اطلاع رسانی دقیق از اقدامات را مهم توصیف کرد و گفت: مردم باید در جریان پیشرفت امور قرار گیرند و به انتقادات موجود بر اساس واقعیت و با ذکر جزئیات پاسخ قانع کننده داده شود.