به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، دکتر غلامحسن تقی نتاج، مدیرعامل بانک قوامین در مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره کل حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک قوامین گفت: با انجام بررسی های تطبیقی و جمع آوری اطلاعات و با رویکردی جدید، آرایش حوزه روابط عمومی و تبلیغات در ساختار سازمانی تغییر یافته و معاونت بازاریابی و تبلیغات به وجود آمده تا با نگاهی نو به بحث بازار و رقبای بانکی بپردازد.

وی ادامه داد: در ساختار جدید بخش تبلیغات از روابط عمومی منفک و به معاونت بازاریابی و امور استان ها منتقل شده و حوزه روابط عمومی نیز زیر مجموعه حوزه مدیریت شده و به فعالیت خود ادامه می دهد. 

دکتر تقی نتاج با اشاره به اینکه برای تحقق اهداف والای سازمان باید با تغییرات برگرفته از خرد جمعی سازمانی همراه شویم، خطاب به همکاران در حوزه های جدید گفت: همکاران در حوزه تبلیغات و روابط عمومی مسئولیت سنگینی بر عهده دارند و باید با هماهنگی فعالیت های هر دو حوزه را پیش ببرند، همچنین در سیستم جدید همکاران باید با ادامه مسیر پیشین و نوآوری در حوزه کاری در راستای ارتقای بانک گام بردارند.

لازم به ذکر است مرتضی زیاری از چهره های نام آشنا و توانمند در حوزه روابط عمومی بوده که سابقه همکاری با شبکه تبرستان (استان مازندران) را نیز در کارنامه دارد.