به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، اشرف بروجردی در همایش سراسری ستاد انتخاباتی زنان حامی حسن روحانی و کمپین آوای اردیبهشت، گفت:‌ از شما سپاسگزارم که برای ساخت ایرانی سربلند و سرافراز برای آینده این مرز و بوم و رساندن آن به دست جوانان پرشوری که همه اندوخته‌های ما باید به آن‌ها تبیین شود در اینجا حضور پیدا کرده‌اید.

وی ادامه داد: به همه مادران و دخترانی که با شور و نشاط خود حماسه می آفرینند خوش آمد می گویم و امیدوارم با همبستگی خود پای صندوق های رای دوم خرداد دیگری بیافرینند که از خاتمی عزیز بارای و تلاش شما انتخاب شد و سرنوشت کشور را در آن مقطع به گونه ای رقم زد که سربلندی و سرافرازی آفرید.

رئیس ستاد امور زنان حسن روحانی بیان کرد: امروز نیز همه ما با همان مقاومت و تلاش و رویکرد می کوشیم رئیس‌جمهوری انتخاب کنیم که بتواند سرنوشت ما را در جهت ساخت ایرانی متعالی رقم بزند.

بروجردی در ادامه تصریح کرد: باید اعتراف کنم وقتی مسئولیت ستاد امور زنان دکتر روحانی به من پیشنهاد شد بر  این باور قرار گرفتم تا شاید بتوانم در جهت احقاق حق زنان و جوانان تلاشی داشته باشم که جز با همراهی همان دختران جوان کاری محقق نخواهد شد و من به عنوان یک مادر که در این ۳۸ سال ناملایمت‌ها و فراز و فرودهای زیادی با خود به همراه دارند، آمده‌ام تا بگویم که شما می‌توانید ایرانی سربلند تا دختران و نسل جوان ما نسلی اعتلاء‌ جو، سربلند و سرافراز باشند و با تفکر و دیدگاه برتر خود می‌توانند برای همه ایرانیان و همه کسانی که دل در گروی این سرزمین و سربلندی ایران اسلامی دارند تلاش کنند.

بروجردی تاکیدکرد:‌ در همین راستا مسئولانه تقاضامندم تا با کوشش بیشتر و اندیشه ای بالاتر بتوانید این گام‌ها را بردارید و تلخی‌ها و ناملایمات را پشت سر بگذارید.

وی افزود:‌ طبعا شما پاسدار شرایط بالاتر و سربلندتری هستید، شما که آمده اید به رئیس‌جمهور ‌آینده ‌تان این ندا را برسانید که ما خواهان ایرانی هستیم که در ‌آن آزادی فکر و اندیشه با ایجاد فرصت برای بهره‌مندی از ظرفیت های فراوان در این کشور وجود داشته باشد و این باور باید در جان مسئولان ما قرار گیرد، باور اینکه نسل امروز ما می‌تواند این سربلندی را برای ایران به همراه آورد.

رئیس ستاد امور زنان حسن روحانی ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد  دولت یازدهم در حوزه زنان تصریح کرد: آقای روحانی زمینه ایجاد اشتغال برای عموم جامعه اعم از زن و مرد به صورت تساوی را فراهم آورده‌اند.

بروجردی تاکید کرد:‌ ما همه به دنبال کسی هستیم تا عرصه را برای تکامل و اعتلای این سرزمین فراهم کند و همه با هم در۲۹ اردیبهشت پای صندوق رای می‌رویم تا با انتخاب دکتر روحانی ایرانی سربلند و سرافراز فراهم کنیم.