به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در روزهای گذشته و در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،‌ نامه ای جعلی و سراسر کذب به منظور تخریب دولت به امضای معاون اول رییس جمهور خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در فضای مجازی منتشر و در گروه های مختلف بازنشر یافته است.

از آنجا که شکل و محتوای نامه مذکور در تضاد با مشی دولت است و تهیه کنندگان آن با جعل امضاء و سوء استفاده از سربرگ ریاست جمهوری بطور سازمان یافته و با هدف تخریب دولت ذیل تیتر «رسوایی دیگر برای دولت» نامه را باز نشر می دهند،‌ دفتر معاون اول رییس جمهور طی نامه ای از حراست نهاد ریاست جمهوری خواست تا ضمن بررسی و اقدام لازم، نتیجه را در اسرع وقت اعلام نماید.

لازم به ذکر است در چهارسال گذشته دولت با وجود فشارهای فراوان از فیلتر شدن بسیاری از شبکه های اجتماعی نظیر «تلگرام» جلوگیری کرده و همواره بر افزایش آگاهی مردم و صیانت از آزادی های قانونی در جامعه اصرار داشته است. متاسفانه در روزهای گذشته تمام مرزهای قانونی و اخلاقی در تخریب دولت شکسته شده است که نمونه آن انتشار چنین نامه هایی جعلی و کذب است.