به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، جهانگیر کوثری تهیه کننده و فوتبالیست پیش کسوت با حضور در میان ورزشکاران حامی حسن روحانی گفت: هیچ چیزی به اندازه حضور مردم در صحنه انتخابات مهم نیست. در سال ۶۰ حتی ورزشکاران ما مجبور بودند که با لباس های بلند بازی کنند ولی امروز شاهد این هستیم که بانوان ما با حجاب اسلامی در المپیک افتخار آفرینی کنند.

وی با اشاره به روند رو به رشد ورزش کشور تصریح کرد: حضور و جسارت آقای خاتمی باعث شد که ورزش و هنر ما جان بگیرد. همه این کارها نتیجه تلاش انسان وارسته ای به نام خاتمی است که ر دولت دکتر روحانی نیز ادامه پیدا کرد. امروز من به روحانی رای می دهم چون خاتمی هم به روحانی رای می‌دهد.

کوثری در ادامه با اشاره به برنامه های کاندیداهای رقیب حسن روحانی گفت: هنوز هم متاسفانه در کاندیداهای ریاست جمهوری می بینیم که تفکرشان این است که برگزاری کنسرت باعث نابود کردن ایران می شود. این باور را از خود دور کنید که با رای من هیچ اتفاقی نمی افتد.

این پیش کسوت عرصه هنر و ورزش در پایان خاطر نشان کرد: به خاطر ایستادگی آقای خاتمی و خدماتی که انجام دادند شاهد این هستیم که ایران بیشتر از کشورهای دیگر کارگردان زن دارد.