به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان ملت ایران و طراحان پشت پرده تحرکات تروریستی نمی توانند به امنیت پایدار ایران که ثمره خون شهدا است خدشه ای وارد کنند.

علاالدین بروجردی روز پنجشنبه در بازدید از حرم امام(س) و بررسی حوادث تروریستی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این اقدامات ارزش عملیاتی نداشته و صرفا یک ترور کور است افزود: البته امنیت و جان حتی یک نفر از شهروندان برای مسئولان ارزش دارد.

وی گفت: دشمنان پیش از این نیز عملیات های تروریستی طراحی کرده اند که تاکنون 58 مورد عملیات پیش از اجرا، شناسایی و خنثی شد و این نشان از اقتدار و توانمندی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور دارد.
بروجردی گفت: لطف خدا همواره شامل حال ملت ایران است و دشمنان باید بدانند که از تیررس خداوند در حفاظت از ملت ایران دور نیستند.
وی گفت: عملکرد خوب و سریع نیروی انتظامی باعث شد تا تروریست ها که قصد ورود به داخل حرم امام(ره) را داشتند ناکام مانده و در نهایت به هلاکت برسند.
بروجردی گفت: دو نفر از تروریست ها دیروز به درک واصل شدند و یک زن نیز در این ارتباط دستگیر شده و اکنون در اختیار نیروهای امنیتی است.
وی در ادامه بیان کرد:خوشبختانه امنیت در کشور مشهود است و همه نیروهای امنیتی اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،نیروهای اطلاعات سپاه و نیروهای وزارت اطلاعات امنیت را برقرار کردند.حملات تروریستی روز گذشته در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل اوج پستی و نادانی یک تشکیلات است البته نمی توان انتظار دیگری از تروریست ها داشت زیرا در یک وضعیت عادی هدفش کشتار مردم بی گناه بوده و با شهید شدن چند تن از مردم عادی،کارکنان مجلس و... نشان می دهد که این کوردلان دشمنان ملت ایران هستند که اتحاد ملت را هدف گرفتند.
بروجردی افزود:تعبیر دیروز مقام معظم رهبری که فرمودند"ترقه بازی بیش نبوده"، معنایش عظمت ملت و انقلاب است که این قبیل حوادث هیچ گونه تاثیری در عزم پولادین ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی نخواهد داشت.
لازم به ذکر است،علاالدین بروجردی رئیس و محمد جواد جمالی دبیراول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صبح روز پنجشنبه از حرم امام راحل(ره) بازدید میدانی کرده و توضیحاتی پیرامون نحوه عملیات ناجا از مسئولان این نهاد دریافت کردند.