به گزارش خبرگزاری برنا از نیشابور، حسین امینی در مراسم سپاس فعالان ستادهای انتخاباتی روحانی در خراسان رضوی که در اردوگاه شهید رجایی باغرود نیشابور برگزار شد، اظهار کرد: مردم از عملکرد بسیاری از مسئولان در استان و شهرستان‌ها گلایه دارند، متاسفانه برخی از مسئولان حتی نتوانستند و یا نخواستند عملکرد آقای روحانی را برای مردم تشریح کنند.

وی ادامه داد: این دوستان که در ستادها تلاش می‌کردند، نه درخواست پست دارند و نه امتیاز ویژه، ولی این درخواست به حق را دارند که اگر مسئولی در شهرستان و استان می‌خواهد گمارده شود، شاهد این نباشند که یک مسئول پایداری یا کسی که در جهت مخالف دولت اقدام می‌کرده، انتخاب شود.

امینی گفت: باید برای آینده‌ کشور جوانانی تربیت شوند تا خلا مدیریتی پر شود.

وی اضافه کرد: اکثر مدیران دولتی در استان و شهرستان‌ها دل در گرو دولت ندارند.

رئیس ستاد مرکزی روحانی در استان خراسان رضوی عنوان کرد: فصل انتخابات تمام شده، امروز فصل رفاقت و همدلی است، باید برنامه‌های آقای روحانی را به آنان که به او رای ندادند نیز معرفی کرد.

وی افزود: در استان خراسان هماهنگی و وحدت خوبی حاکم بود. ستاد آقای روحانی متشکل از اصلاح ‌طلبان، اصول‌گرایان، حزب اعتدال و توسعه و مردمی بود که در ستاد مرکزی کار بسیار گسترده‌ای را انجام دادند و همه در یک هدف اشتراک داشتیم و فعالیت‌ها را انجام دادیم.

امینی اظهار کرد: این تجمع بزرگ پشتوانه‌ای بسیار خوبی برای احزاب اصلاح طلبان و اصول‌گرایان حامی آقای روحانی و حزب اعتدال و توسعه است، باید از این فرصت استفاده کرد تا رها نشوند و در برنامه‌های بعدی از آن‌ها استفاده کنیم.

وی افزود: این جمعیت در جهت کمک به دولت هستند و در مقابل هیچ جریان و حرکتی قرار ندارد. ما تا قبل از 29 اردیبهشت همراه مردم بودیم و تشویقشان می‌کردیم که به آقای روحانی رای دهند و حالا یک هدف مهم برآورده شده، امروز ستادهای آقای روحانی همراه با مردم هستند که مطالبات، نظرات و درخواست‌های مردم را پیگیری کنند. ما مدافع خواسته‌های مردم هستیم و انتظار داریم دولت دوم آقای روحانی دولتی باشد که همراه با خواست مردم باشد.