«علی اکبری» رییس مجمع نمایندگان خراسان های شمالی، مرکزی و جنوبی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا گفت: با حضور مسعود سلطانی فر در راس وزارت ورزش و جوانان این حوزه بسیار پویاتر از گذشته حرکت کرد و تحرک جدیدی در حوزه های ورزشی ایجاد شد.

وی افزود: توجه جدی و ویژه مسعود سلطانی فر به ورزش های بومی و محلی که هویت ملی کشور را تشکیل می دهند، قابل توجه و تدبیر است.

اکبری تصریح کرد: امیدواریم این خدمات و اقدامات صورت گرفته با رای اعتماد مجدد مجلس شورای اسلامی به آقای سلطانی فر متصل و پیوسته باشد.

رییس مجمع نمایندگان خراسان های شمالی، مرکزی و جنوبی در خصوص مطالبه جدی جوانان و اهالی ورزش برای رای اعتماد بالا به سلطانی فر گفت: این مطالبه بسیار مهم است و برای نمایندگان مجلس مورد توجه خواهد بود. وزیر هر قدر حمایت و پشتیبانی جدی چه در حوزه عمومی و چه در حوزه مجلس داشته باشد، قدرت عمل بیشتری خواهد داشت.

این نماینده مجلس در خصوص کلیت کابینه و وزرای پیشنهادی گفت: وزیران محترم به صورت جغرافیایی با مجامع نمایندگان به صورت سیاسی با فراکسیون ها و به صورت تخصصی با کمیسیون ها در حال برگزاری نشست های مختلف هستند و در چند روز آینده نظر مجلس نسبت به برنامه ها و رویکردهای آنها مشخص خواهد شد. امیدواریم همه اعضای کابینه پیشنهادی بتوانند نظر مجلس را به خود جلب کنند و رای اعتماد لازم را بگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: