به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدمهدی برومندی، نماینده مجلس شورای اسلامی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم، گفت: وزارت ورزش و جوانان یکی از کلیدی ترین وزارتخانه‌های کشور هستند که به نوعی با کل آحاد مردم ارتباط دارند. جوانان سرمایه‌های کشور هستند و در این وزارتخانه کلیدی برای جوانان برنامه ریزی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دکتر سلطانی‌فر انسانی متدین، باهوش و با برنامه هستند، اضافه کرد:تعامل خوبی با مجلس شورای اسلامی داشتند. سلطانی‌فر یکی از سرمایه های ایران است و سابقه 30 سال مدیریت در کشور دارند. سلطانی‌فر یکی از سرمایه های ایران است و سابقه 30 سال مدیریت در کشور دارند.

برومندی با تاکید بر اینکه سلطانی‌فر سال‌ها سابقه استانداری و مدیریت در ارگان های مختلف را دارد که در همه مدیریت‌هایی که انجام داد توانست کارنامه موفقی داشته باشد، افزود: سلطانی‌فر زمانی که در سازمان گردشگری و میراث فرهنگی بودند توانست صنعت گردشگری را زنده کنند و هتل ها دارای رونق خوبی شدند.

وی گفت: با حضور سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان فدراسیون ها دارای نظم و ترتیب شد و نابسامانی که در خیلی از فدراسیون ها وجود داشت به ثبات رسید. یکی دیگر از اقدامات دکتر سلطانی فر توجه ویژه به ورزش بانوان بود. سلطانی فر در مدتی که در وزارت ورزش و جوانان داشتند به خیلی از استانها سفر کردند و پروژه های زیادی در زمان ایشان به بهره‌برداری رسید. امیدوارم که با رای بالا ایشان انتخاب شوند که مشکلات جوانان حل شود.