به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «محمود واعظی» رییس دفتر رییس جمهوری در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران درباره اختلافات میان اعضای دولت و معاون اول رییس جمهوری گفت: هیچ اختلافی بین اقای جهانگیری، دولت و اعضای دولت وجود ندارد و خوشبختانه در این دولت روابط صمیمی و نزدیکی داریم. اگر کسی در یک سایتی حرفی می زند نباید در جمع مطرح کرد و به نظر من این حرف ها را نباید جدی گرفت.

واعظی تاکید کرد: اکنون بین آقای جهانگیری و همه اعضای دولت صمیمیت وجود دارد.

وی درباره اثر تحریم ها بر اقتصاد کشور گفت: امروز تحریم جدید ایجاد نشده است و سخنان ترامپ، محتوی نداشت و بیشتر شعار و تکراری بود و خوشبختانه هم کارآفرینان و اقتصاددانان در داخل کشور خوب تجزیه و تحلیل کردند و آنچه در بازار ارز و پول و اقتصاد بعد از سخنرانی ترامپ دیدم، این بود که اتفاقی در بازار رخ نداده است و حتی در برخی از موارد بازار علامت های مثبت هم نشان داده است.

وی افزود: البته طبیعی است که دولت و دستگاه دیپلماسی باید تلاش کنند که با تحریم مواجه نشویم و تحریم های موجود را برطرف کند و البته تحریم نمی تواند بر اقتصاد کشور اثر نداشته باشدولی اینکه آیا تحریم موضوع اقتصاد کشور را فلج کند، خیر و تا زمانی که مردم پشت سر رهبری و دولت هستند و انسجام و وحدت دارند، اینگونه موارد باعث تاثیرات جدی نخواهد بود.

رییس دفتر رییس جمهوری درباره همصدایی برخی با ترامپ در داخل کشور اظهار کرد: آن بحث مهمی است و وقتی هرکشوری با یک دشمن خارجی مواجه می شود باید اختلافات داخلی خود را کنار بگذارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: