به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، سردار رسول سنائی راد صبح امروز در جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی 13 آبان، عکس العمل در برابر مواضع خصمانه آمریکایی ها را واجب دانست و اظهار کرد: آنچه ترامپ علیه ملت ایران داد زده و نام خلیج فارس را وارونه و با نام جعلی عنوان کرده، حاصل فکر اتاق جمهوری خواهان است که وی با ادبیات لات مآبانه آنها را بیان می کند.

وی ادامه داد: آقای ترامپ به نمایندگی از مجلس آمریکا ملت ایران را تروریست عنوان می کند چرا که مردم ما خاری در چشم آن‌ها هستند و اجرای سیاست‌های دشمنانه آنها را نمی‌دهد.

وی آمریکا را مساوی با ظلم و حمایت از داعشی ها توصیف کرد و افزود: داعش کودک کشی را از سرائیل آموخته و از هیچ جنایتی در سوریه علیه شیعه، سنی، مسیحی، زن، کودک و غیره دریغ نکردند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تجزیه دولت های اسلامی منطقه خاورمیانه است، تصریح کرد: در برابر سیاست های جهوری اسلامی ایران شکست خورده اند و کشورمان اجازه دخالت آن ها در امور منطقه را نمی دهد.

سنائی راد گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکایی ها اقدامی هوشمندانه از سوی دانشجویان بیدار پیروی خط امام بود که آن‌ها را عصبی کرده و در پاسخ در صحرای طبس مداخله کردند که ناکام ماند.

وی ترور 17 هزار شهید و پشتیبانی همه جانبه آمریکایی‌ها از صدام را از بارزترین سیاست های دشمنانه آمریکا برشمرد و تصریح کرد: به دنبال مهار جمهوری اسلامی ایران به جرم حق خواهی، دانشمندان هسته ای کشورمان را ترور کردند و بعد از مشاهده اراده ملت در واخواهی حق برجام را مطرح نمودند.

وی با بیان اینکه امروز برجام توافقی با کشورهای قدرتمند دنیا است، نقض آن از سوی ترامپ را از نمونه های بارز دشمنی آن ها با ملت ایران و بهانه جویی برای تضعیف دانست و افزود: به دنبال فرسایش قدرت کشورمان هستند و سپاه را بهانه قرار داده اند.

سنائی راد تحریم سپاه را بهانه ای برای جلوگیری از پیشرفت ملت ایران ذکر کرد و ادامه داد: مردم ایران از سپاه حمایت می کنند و اجازه کارشکنی به آمریکایی ها را نخواهند داد.

وی اضافه کرد: عنوان کردن واژه خلیج ع.ر.ب.ی و ملتی تروریست نشان از تعقیب هدف آن ها برای براندازی کل نظام و فرسایش قدرت ملت ایران است.

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی و ملت ایران نه تنها از مواضع خود کوتاه نیامده بلکه به دنبال حق خواهی است و به الگوی تمام ملل آزاده جهان تبدیل شده است، اظهار کرد: آمریکایی ها امروز ملت ایران را به جرم ایستادگی در برابر ظلم تحریم کرده اند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب عزت آفرینی سپاه پاسداران در سوریه و آموزش های تاکتیکی ناجا در عراق را که نقش محوری در برنامه های عراق دارد و مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایران و عزت آفرینی این حکومت را خاری در چشم آن ها عنوان کرد.

سنائی راد با تاکید بر اینکه ملت ایران هیچگاه به سلطه قبل از انقلاب بر نمی گردد، یادآور شد: ملت ایران پیروی مواضع مقام معظم رهبری که نمادی از جهاد اکبر است بوده و در تمام راهپیمایی ها و تجمعات بعد از انقلاب تا امروز تمرین ایمان و ایستادگی کرده است.

وی با اشاره به اینکه اجتماع 13 آبان نمادی از روح ملت ایران است، خاطرنشان کرد: بهانه جویی های آمریکایی ها ملت ایران را به مردمی ضد استکبار تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه نسل امروز تجربه برجام دارد و اگر آمریکایی ها به دنبال برجام و مذاکره دیگری باشند، آب در هاون کوبیده اند، گفت: برجام سند بی اعتمادی به آمریکایی ها است و اگر ظالمانه عهد خود را نقض کنند آن را ریز ریز خواهیم کرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب شهید حججی را نماینده ای از نسل امروز انقلاب توصیف کرد و افزود: ملت ایران سر می دهد اما ذلت نمی پذیرد.