به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، در متن بیانیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آمده است: اهتمام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بهره‌گیری کارآ، اثربخش و حداکثری از توانایی‌ها، امکانات و منابع در اختیار، به نماد تعهد و رشد این مجموعه بدل شده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: موضوعی که هم از منظر راهبردی و هم از بعد فرهنگی، در تمام سطوح وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ریشه گسترانده تا استقلال و سرافرازی مرز و بوم مقدس ایران را بیش از همیشه از شرّ نگاه دشمنان متجاوز در امان دارد. رمز استواری و شکوفایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تمرکز  همزمان بر سه عنصر حیاتی «محصول باکیفیت، تولید با کمترین هزینه و تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن» می‌باشد که مبتنی بر اهداف و رویکرد بهره ورانه این مجموعه عظیم است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با سرلوحه قراردادن اصول بهره‌وری در انجام تمامی ماموریت‌ها، برنامه‌ها و فعالیت‌ها، با تاکید ویژه بر نیروی انسانیِ کارآمد، پایبندی کامل به ارزش‌های دینی، وجدان کاری و آرمان‌های بلند بنیان گذار انقلاب اسلامی تلاش خواهد کرد تا در گام دوم انقلاب اسلامی، همانند گذشته نقش پیشرو و پیش برنده خود را به نحو احسن به انجام رساند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: