«محمد مهاجری»، فعال سیاسی اصولگرا، درباره جلسه رئیس‌جمهور با اصحاب رسانه به خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: به نظر من این جلسه بسیار خوب بود به دلیل اینکه رئیس‌جمهور مطالبی را عنوان کرد که آف‌درکورد بود و انتظار داشتند برخی از حرف‌هایی که در این جلسه مطرح شد در بیرون گفته نشود. 

این فعال سیاسی اصولگرا درباره محتوای سخنان رئیس‌جمهور در این جلسه اظهار کرد: اطلاعات خوبی درباره اوضاع اقتصادی کشور و حتی برخی از مسائل مربوط به روابط بین‌الملل نیز مطرح شد. 

مهاجری افزود: علاوه بر این بخشی از سخنان‌شان درباره مسائل مربوط به زلزله و مدیریت زلزله بود. بخشی درباره مسائل روز سیاسی و تعامل دولت با مجلس یازدهم بود. در جلسه مطالبی مطرح شد که در تائید مدیریت خوب در مبارزه با کرونا بود؛ همه دوستان نیز نسبت به مدیریت کرونا نگاه مثبت داشتند و معتقد بودند که به خوبی مدیریت شده است.

او با بیان اینکه اظهارات اصحاب رسانه نیز درباره مشکلات اقتصادی کشور بود، بیان کرد: این جلسات دو حسن دارد؛ یکی اینکه مسئولین کشور نقطه نظرات اصحاب رسانه و برخی نکاتی که نمی‌توان در قالب رسانه مطرح کرد را می‌شنوند. از طرفی این جلسات باعث می‌شود خود رسانه‌ها همدلی و همراهی بیشتری با مسئولین داشته باشند. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: