به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی روز یکشنبه در بازدید از قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور ولایت و ارزیابی توان رزمی یکان‌های ۲۲۳ نیرو مخصوص و ۱۲۳ متحرک هجومی نزاجا، در جمع فرماندهان این قرارگاه اظهارداشت: همه باید حداکثر توان خود را به‌کار بگیریم تا عدالت را رعایت کرده و از خداوند متعال توفیق اجرای عدالت مسألت کنیم.

فرمانده کل ارتش در ادامه به ارتقای توان و آمادگی رزمی و معنوی و بصیرت اشاره کرد و افزود: ارتقاء توان رزمی هم از نظر کیفیت و هم کمیت و متناسب با ماموریت و تهدیدات در دستور کار دائمی ما است. ارتقای آمادگی رزمی به این معنی که آنچه را که داریم به بهترین شکل نگهداری و آماده کنیم و به بهترین شکل به‌کار بگیریم، این وظیفه همه رده‌های فرماندهی است.

موسوی بیان کرد: همچنین تعالی معنوی و بصیرتی دو بال قدرتمند برای اوج‌گیری و تشخیص صحیح مسیر و هدف است که همه آحاد کارکنان و خانواده‌های آنها مشمول این فرمان هستند و سکاندار این موضوع سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با کمک سلسه مراتب فرماندهی است.

وی با اشاره به زیباسازی منازل سازمانی و زدودن کهنگی از چهره منازل و پادگان‌ها نیز تاکید کرد: موضوع زیباسازی از دستورات فرماندهی معظم کل قوا است و باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: