به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس بنیاد شهید استعفا کرد

معاون رییس‌جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نامه‌ای از رییس جمهوری درخواست کرد به دلیل بیماری و نیاز به استراحت و پرهیز از کار سنگین به توصیه‌ی پزشکان، با استعفای وی از مسوولیتش موافقت کرد.


///

موافقت رئیس جمهور با استعفای رئیس بنیاد شهید

رئیس جمهور با قبول درخواست استعفای حجت‌الاسلام والمسلمین محمد علی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دلیل نیاز به استراحت بیشتر و اجرای توصیه پزشکان، از تلاش‌های ارزشمند ایشان در طول ۷ سال گذشته در بنیاد شهید و خدمت خالصانه برای عزیزترین قشر جامعه قدردانی کرد.


///

با حکم وزیر فرهنگ؛

نوروزپور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، «محمدرضا نوروزپور» را به عنوان مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) منصوب کرد.


///

وضیحات وزارت اطلاعات درباره جزئیات پرونده آمریکایی آزاد شده

مصاحبه مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات در خصوص جزئیات پرونده مایکل وایت توضیحاتی ارایه کرد.


///

نماینده مجلس یازدهم:

اینکه هر نماینده ای در صحن صحبت کند پس موفق‌تر است، برداشت درستی نیست/ آئین نامه مجلس تغییر می‌کند/ کشور را نمی‌توان با شانس و قرعه کشی اداره کرد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: اینکه هر نماینده ای در صحن صحبت کند پس موفق تر است برداشت درستی نیست.


///

یک کارشناس مسایل آمریکا:

زمان می برد تا آمریکا به آرامش برسد/ دموکراسی ۲۰۰ ساله آمریکا که در هیچ کشوری وجود نداشت زیر سوال رفت

یک تحلیلگر مسائل آمریکا گفت: زمان می برد تا آمریکا به آرامش برسد و بخواهد مشکل کرونا را حل کند.


///

معاون رئیس دولت اصلاحات:

احمدی‌نژاد از اردوگاه اصولگرایان بیرون آمد که به این روز رسید/ عمه با عمه فرق دارد/ افراد خاصی از اصولگرایان در انتخابات بعدی حضور دارند

معاون رئیس دولت اصلاحات گفت: در حال حاضر روال به این صورت شده که عبارت اصولگرایان لزوما یک کلمه تمام و کمال برای در بر گرفتن همه جریانات فکری غیر اصلاح‌طلب، نیست.


///

مدیرکل ایمنی سازمان بنادر به برنا در گفت و گو با برنا اعلام کرد؛

مذاکره و بررسی پرواز هلیکوپتر بر فراز آب‌های عراق/ شرایط جوی نسبت به روز گذشته بهتر است/ اطلاعاتی از مفقودین بدست نیامده‌است

مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در تشریح آخرین وضعیت کشتی غرق شده ایرانی در آب‌های عراق گفت: تیم جست و جو و نجات عراقی در حال تجسس است و تیم ایرانی نیز امروز به آن‌ها ملحق می‌شود اما تا کنون اطلاعات جدیدی از مفقودین بدست نیامده‌است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: