به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» پیرامون فعالیت بسیج در مهار کرونا اظهارداشت: در مسئله ویروس کرونا ما پرقدرت وارد شده و از طریق رزمایش کمک مومنانه افراد قابل توجهی را شناسایی و به دنبال آن بسته‌های حمایتی به آنان ارائه کردیم. ما همچنین قادر هستیم که نهضت جهش تولید را همینگونه پرقدرت به سرانجام برسانیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه به‌زودی برنامه‌ای برای نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می‌شود، افزود: ان شاء الله سازمان بسیج در کنار وزارتخانه‌های مربوطه به حوزه تولید مانند وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی بتواند تولید، اشتغال و وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.

سلیمانی درمورد مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه تصریح کرد: برنامه‌ریزی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه به پایان رسیده است که در سه مرحله ۱۰ روزه برگزار خواهد شد، اولین مرحله مربوط به دهه امامت (از روز عید قربان تا عید فطر) است و مرحله دوم هم دهه اول محرم برگزار می‌شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در دهه آخر ماه صفر برگزار می‌شود، پیرامون انعقاد تفاهمنامه‌ای که امروز میان سازمان بسیج مستضعفین و بیمه کوثر صورت پذیرفت خاطرنشان کرد: توسعه فرهنگ بیمه و بالا بردن ضریب نفوذ بیمه در بسیج وظیفه ما است. از اینرو رسانه‌ای کردن اینگونه مسائل مشکلی ندارد و نباید از سم پاشی‌های دشمن هراسید. 

سلیمانی یادآور شد: تعاون با یکدیگر فرهنگ ما مسلمانان است که کمک‌های مومنانه را به عنوان یکی از مصادیق آن می‌توان مطرح کرد، که این نوع فعالیت دارای ثواب بسیار زیادی دارد.

وی با تاکید بر اینکه توسعه خدماتی از قبیل بیمه باید برای عموم مردم صورت بگیرد، تصریح کرد: وقتی بحث از جهش تولید به میان می‌آید ما به عنوان سازمان بسیج باید همه کشاورزان، دامداران و صنعتگران را در نظر بگیریم، زیرا بسیج یک تشکیلات مردمی و نه حاکمیتی است وسپاه فقط از آن صیانت می‌کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه درمورد مطالبه مقام معظم رهبری از مجموعه‌های انقلابی افزود: مقام معظم رهبری مطرح کردند که مجموعه‌های انقلابی باید تلاش خود را چند برابر کنند تا بر مشکلات کشور فائق بیایم چنانچه ملت ایران در دوره‌هایی مانند انقلاب، دفاع مقدس و معضل ویروس کرونا وحدت اسلامی خود را به نمایش گذاشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: