به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار سیاری، فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ارتش، در این نشست گفت: دوره‌های آموزش سربازان در همه مراکز آموزشی سربازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است و ضمن پایش‌های لازم برای استمرار شرایط مطلوب بهداشتی، پادگان‌ها و مراکز آموزشی را محلی مطمئن برای صیانت از سرمایه های انسانی خود می‌دانیم.

وی افزود: در حال حاضر هیچ گونه عقب‌افتادگی آموزشی نداریم و آموزش ها برای حفظ توان رزم و تقویت آمادگی دفاعی ارتش با قوت ادامه دارد.

امیر دریادار سیاری با تأکید بر اینکه شیوع بیماری کرونا تاثیری در توان رزمی ارتش نخواهد داشت، خاطر نشان کرد: در حوزه آمادگی رزمی به اجرای دقیق آموزش‌ها در مراکز آموزشی اهتمام داریم و به رغم گسترش فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در کشور، با برنامه ریزی‌های انجام شده و نظارت‌های لازم، آمادگی دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران را با صیانت از سلامت کارکنان و استمرار آموزش در سطح مطلوب حفظ کرده و ارتقا بخشیده‌ایم.

فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ارتش افزود: ۳۸ بیمارستان ارتش جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور همچنان در خدمت مردم و بیماران مبتلا به کرونا است و بیش از ۵۹ طرح تحقیقاتی پیشگیری و درمان کرونا و مقالات معتبر علمی را برای بررسی و استفاده به ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت بهداشت ارسال کرده‌ایم.

امیر دریادار سیاری اظهار کرد: فرهنگ‌سازی برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و همچنین مستندسازی تمامی اقدامات ارتش در چارچوب مدیریت دانش را به صورت جدی در دستور کار و در دست اجرا داریم تا به عنوان سندی ارزشمند قابل استناد و استفاده برای آیندگان باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: