به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

نماینده مردم رباط کریم در مجلس:

مجلس یازدهم به جد دنبال فیلتر اینستاگرام است/ نمایندگان مجلس یازدهم از کار می‌ترسند/ نمایندگان اقبالی به کمیسیون حقوقی نشان ندادند چون این کمیسیون جای امتیاز گیری از دولت نیست

نماینده مردم رباط کریم در مجلس در خصوص احتمال فیلتر اینستاگرام توسط مجلس یازدهم گفت: خداکند این اتفاق بیافتد.


///

یک فعال سیاسی اصولگرا:

هیچ عقل سلیمی تغییر نام فرودگاه را دوفوریتی اعلام نمی‌کند/ نظر نماینده به معنی نظر مجلس نیست/ فضاسازی‌های در بیرون از مجلس صورت می‌گیرد

یک فعال سیاسی اصولگرا می‌گوید: قدر مسلم هیچ عقل سلیمی تغییر نام فرودگاه را دوفوریتی اعلام نمی‌کند و براساس آنچه که برخی از داخل مجلس گفته‌اند چنین چیزی مطرح نبوده و این مسئله از بیرون فضاسازی می‌شود.


///

وزیر نیرو دولت اصلاحات:

دولت‌های اصلاح‌طلب وقت خود را برای شکایت از تخریب‌گران تلف نمی‌کنند/ خوشبختانه از مجلس رأی اعتماد نگرفتم

وزیر نیرو دولت اصلاحات گفت: دولت‌های اصلاح‌طلب و معتدل وقت خود را صرف خدمت به مردم می‌کنند و وقتی برای شکایت‌کِشی و مواردی از این قبیل ندارند.


///

معاون اول رییس جمهور:

همه دستگاه‌ها برای تحقق هدفگذاری ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی بسیج شوند/ یک صادرکننده باید سال‌ها دوندگی داشته باشد تا بتواند بازار صادراتی پیدا کند

نهمین جلسه شورای عالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور پیش از ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.


///

عضو حزب اعتماد ملی:

فضا به نحوی شده که افراد به خود اجازه می‌دهند به شخص دوم نظام توهین‌آمیز کنند/اگر رئیس قوه قضائیه خلافی داشته زمانی که رأس این قوه است بیان کنند

عضو حزب اعتماد ملی گفت:در واقع فضا به نحوی شده است افراد به خود اجازه می‌دهند که به دومین شخصیت نظام هر گونه اعتراضی با هر ادبیاتی و حتی ادبیات توهین‌آمیز، کنند.


///

رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس:

مذاکره با آمریکا از همان دوران احمدی‌نژاد آغاز شد/ با وساطت یکی از همسایگان در چارچوب هسته‌ای عملا مذاکره کردیم

رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مذاکره با آمریکا از همان دوران احمدی‌نژاد آغاز شد چراکه در همین دوران ایران با وساطت یکی از همسایگان در چارچوب هسته‌ای عملا مذاکره کردیم اما آمریکا کشوری نیست که به تعهدات خود عمل کند.


///

یک کارشناس حقوق بین‌الملل:

دولت رومانی مسئولیت داشت از قاضی منصوری مراقبت ویژه کند/ جمهوری اسلامی باید حساسیت موضوع را به دولت رومانی منتقل می‌کرد

یک کارشناس حقوق بین‌الملل می‌گوید: دولت رومانی مسئولیت داشت که باتوجه به حساسیت موضوع و فرآیند مهم قضایی که در انتظار قاضی منصوری بود، از این متهم فراری مراقبت‌های ویژه به عمل آورد.


///

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خبر داد؛

حضور وزیر دفاع در جلسه غیرعلنی مجلس

بنابر اعلام سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، وزیر دفاع فردا در جلسه غیرعلنی مجلس حضور می‌یابد.


///

فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

مطرح‌کنندگان بحث فتنه 1400 خودشان از هم اکنون در حال سازماندهی مشکلات هستند

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: به نظر می‌رسد مطرح‌کنندگان این گونه مباحث، خودشان از هم اکنون در حال سازماندهی این‌گونه مشکلات هستند وگرنه دلیلی ندارد که چنین سخنانی مطرح شود؟!


///

محاسن تعیین محدوده سنی برای دریافت وام ازدواج

لازمه اجرایی شدن طرح محدوده سنی برای دریافت وام ازدواج به منظور جلوگیری از ناهنجاری‌های این حوزه نیاز به هماهنگی و همفکری دولت و مجلس دارد.


///

گزارش؛

تخریب رئیس جمهور آزاد؛ مدعی‌العموم کجاست؟

در حالی‌که مدعی‌العموم دست روی دست گذاشته و علیرغم ادعاهای مطرح شده به موضوع توهین به مقامات کشور علی‌الخصوص رئیس دولت، ورود نمی‌کند، توهین به شخص دوم کشور به روال نامتعارفی تبدیل شده که بر عملکرد دولت تاثیر خواهد گذاشت.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: