به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

نماینده مجلس یازدهم بر اثر کرونا درگذشت

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی به دلیل کرونا درگذشت.


///

نماینده مردم اراک در مجلس:

یک نسخه از گزارش سفر به سوریه را به دفتر رهبری دادم/ وزیر گزارش خود را داد و ما هم گزارش خودمان را دادیم

نماینده مردم اراک در مجلس می‌گوید: طبق قانون مجلس وظیفه دارد که بر توافق‌نامه‌ها و معاهداتی که بین ایران و کشورهای دیگر بسته می‌شود نظارت کرده و آنها تصویب کند.


///

سند راهبردی ایران و چین دستاویز جدید برای برچسب زنی به دولت

پس از اظهارنظراتِ تند و غیرکارشناسی درباره سند راهبردی 25 ساله ایران و چین که هنوز به تایید نهایی دو طرف نرسیده، واکنش ها همچنان به آن ادامه دارد.


///

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

مجلس انقلابی گوش به فرمان ولایت است/ از این به بعد شاهد فاز جدیدی در عملکرد نمایندگان خواهیم بود/ رهبری روی مراقبت شخصی نمایندگان از خود تاکید داشتند که به انحراف نروند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس انقلابی و ولایی است و طبیعتا نمایندگان مردم گوش به فرمان ولایت هستند.


///

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم:

سفر لاریجانی به چین تصمیم حاکمیت بود/ نه تنها بین ایران و چین بلکه میان بسیاری از کشورها روابط طولانی مدت وجود دارد/ سند 25 ساله راهبردی ایران و چین دشمنان زیادی دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در رابطه با «سند 25 ساله راهبردی ایران و چین» گفت: با توجه به اینکه دولت درگیر برجام و سایر مسائل بود حاکمیت این ماموریت را به رئیس مجلس وقت، لاریجانی داد تا سفری به این کشور داشته باشد.


///

یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

سوار بر موج نارضایتی‌های مردم شدن، درست مانند بحرانی است که در سال ۹۶ در مشهد آغاز شد/ دلواپسان همان تجربه شکست خورده را در خانه متعلق به ملت پیگیری می‌کنند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب می‌گوید: شعارهای تند دادن و سوار بر موج نارضایتی‌های مردم شدن درست مانند بحرانی است که در سال ۹۶ در مشهد آغاز شد؛ دلواپسان همان تجربه شکست خورده را در نهادی به اسم مجلس پیگیری می‌کنند.


///

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی:

ماهیت مجلس اصلاح‌طلبی است/ اگر بنده اختلافی با هر نهادی دارم، دلیلی بر دشمنی نیست/ به دنبال عزل و مواردی از این قبیل نیستم

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ماهیت مجلس، اصلاح‌طلبی است و هدف این نهاد در هر دوره‌ای این است که قوانین مزاحم و موانع را اصلاح کند.


///

نماینده مردم تبریز در مجلس دهم:

نمایندگان به دنبال راه حل باشند تا انداختن افراد!/ نماینده مجلس نمی‌تواند با حرف‌های احساسی جامعه را اداره کند

نماینده مردم تبریز در مجلس دهم گفت: نمایندگان بیشتر باید به دنبال راهکار باشند تا اینکه به دنبال انداختن کسی باشند زیرا در این صورت، مشکلی حل نمی شود.


///

کنایه آیت الله مکارم شیرازی به مجلس جدید

آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن انتقاد از گرانی روز افزون کالاها، کنایه ای نیز به نمایندگان مجلس زد.


///

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان:

عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در کرمان دستگیر شدند

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از دستگیری تعدادی از عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در این استان خبر داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: