به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

علی ربیعی در نشست خبری:

دولت همچنان از بورس حمایت می‌کند/ درخواست 50میلیون دلار وام از بانک جهانی تصویب شد/ هشت میلیارد بدهی کُره برای ما مهم است/ ۳۰ هزار میلیارد بدهیِ دولت به تامین اجتماعی پرداخت شد

سخنگوی دولت در نشست خبری مطرح کرد: از همه نهادهای بین المللی که حق عضویت در آنجا پرداخت کردیم حق خود می دانیم درخواست وام کنیم. ۵۰میلیون دلار از بانک جهانی تصویب شده و اقدامات نهایی در حال انجام است.

///

وزیر امور خارجه:

کمیته کاری بین وزارت خارجه و کمیسیون صنایع برای تشویق صادرات تشکیل می‌شود/ ما آماده مذاکره نهایی درباره سند راهبردی ایران و چین هستیم

وزیر امور خارجه گفت: ریاست کمیسیون پیشنهاد دادند، کمیته کاری بین بخش اقتصادی وزارت امور خارجه به مسئولیت معاونت اقتصادی و کمیسیون صنایع، برای تشویق صادرات ایجاد شود، برای اینکه مسیرهای کمک به صادرات غیرنفتی را باز و موانع برداریم.

///

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:

چهارشنبه رئیس کمیسیون اصل 90 مشخص می‌شود/ منتظر تصمیم صحن در مورد ریاست کمیسیون اصل 90 هستیم/ تاکید رهبری بر تعامل میان قوا توصیه بسیار ضروری برای نمایندگان دور اولی بود

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: درحال حاضر نبویان، موسوی و بنده کاندیدای ریاست کمیسیون اصل 90 هستیم که در ارتباط با این موضوع باید منتظر ماند و دید که صحن مجلس، اقبال بیشتر به کدام یک از این سه نفر دارد.

///

مشاور پیشین رئیس‌جمهور:

نمایندگان مشکل اصلی کشور را نشناخته‌اند پس قادر به حل مسائل کشور نخواهند بود/ در ایران رقبا یک نَفس با رئیس‌جمهور پیروز مقابله می‌کنند تا او را از پا بیندازند

مشاور پیشین رئیس‌جمهور می‌گوید: به دلیل اینکه نمایندگان مشکل اصلی را نشناخته‌اند قادر به حل مسائل کشور نخواهند بود.

///

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی:

اگر نمی‌توانیم به دولت کمک کنیم حداقل برای دولت مشکل درست نکنیم/ وقتی در مجلس به ظریف توهین می‌کنند چطور می‌تواند در مجامع بین‌المللی از منافع ملی کشور دفاع کند؟

نماینده ادوار مجلس می‌گوید: ظریف تلاش کرد و زحمت کشید؛ وقتی در مجلس به او توهین می‌کنند چطور می‌تواند در مجامع بین‌المللی از منافع ملی کشور دفاع کند؟

///

یک چهره اصلاح‌طلب:

الله‌کرم ماموریت تخریب چهره اصلاح‌طلبان را دارد/ برخی نیاز نمی‌بینند مردم در انتخابات مشارکت داشته باشند

یک چهره اصلاح‌طلب گفت: الله‌کرم ماموریت تخریب چهره اصلاح‌طلبان و ناامید کردن جامعه را دارد.

///

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به وزارت دفاع می‌روند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: مقرر شد جلسات مشترک بین وزارت دفاع و کمیسیون امنیت ادامه یابد و در فرصت مقتضی اعضای کمیسیون هم در وزارت دفاع حضور می یابند و از دستاورد های این وزارت خانه بازدید خواهند کرد.

///

تحلیلگر سیاسی منطقه غرب آسیا:

فصل جدیدی در روابط استراتژیک ایران و سوریه آغاز می‌شود/ ایران دفاع هوایی سوریه را تقویت می‌کند

تحلیلگر سیاسی منطقه غرب آسیا مطرح کرد: قانون قیصر یا سزار که علیه سوریه اعمال شده یک تصمیم عجولانه، غیرمنطقی و ظالمانه است و اهمیتی هم برای دو کشور ایران و سوریه نخواهد داشت.

///

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

پس از بیانات رهبری رفتار نمایندگان با دولت تغییر می‌کند/ کمیسیون امنیت از ظریف دلجویی کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطعا بعد از بیانات رهبری رفتار نمایندگان با دولت تغییر می‌کند و طبق گفته رهبری عمل خواهیم کرد.

///

امروز انجام شد؛

رایزنی ویدئو کنفرانسی ظریف با هشام شرف عبدالله

وزیر امورخارجه کشورمان، در چارچوب رایزنی های منطقه ای، روز جاری با وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در خصوص آخرین تحولات منطقه ای و یمن از طریق ویدئو کنفرانس گفتگو کرد.

///

در نخستین جلسه دادگاه اخلال ارزی مطرح شد؛

اخلال ارزی ۶۰ میلیون یورویی مربوط به خانواده روحی‌نژاد

نخستین جلسه دادگاه اخلال ارزی ۶۰ میلیون یورویی صبح امروز سه‌شنبه ۲۴ تیر در شعبه دوم ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.

///

اطلاعیه روابط عمومی دادگستری استان اذربایجان غربی:

عوامل شهادت 12 نفر از هموطنان کرد و آذری زبان آذربایجان غربی به سزای اعمال خود رسیدند

در پی اجرای حکم دو تن از محکومان روابط عمومی دادگستری اذربایجان غربی اطلاعیه ای صادر کرد.

///

شایعه درگیری لفظی روحانی و قالیباف تکذیب شد

سخنگوی دولت شایعه درگیری لفظی روحانی و قالیباف در جلسه سران قوا را تکذیب کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: