به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رهبر انقلاب در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت عید سعید قربان:

نذورات محرم به صورت کمک مومنانه توزیع شود/ تحریم‌های آمریکا جنایت علیه ملت ایران است/ معیار مراسم محرم دستورات ستاد کرونا باشد/ علاج تحریم تکیه بر توانایی ملی است

سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مناسبت عید سعید قربان و خطاب به ملت شریف ایران برگزار شد.

///

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هفتم شورای اسلامی:

معجزه هزاره سوم با طرح استقلال بانک مرکزی مخالفت کرد/ چرا مظاهری با وقفه چند ساله علت برکناری خود را گفت؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هفتم شورای اسلامی در واکنش به صحبت‌های اخیر مظاهری در مورد علت برکناری‌اش گفت: چرا با وقفه چند ساله این مسئله را مطرح کردند.

///

کارشناس مسائل خاورمیانه:

اسرائیل در محیط مرزی خود با سه نقطه تهدید جدی مواجه است/ یک تنش نفس‌گیرِ داخلی در خیابان‌های اسرائیل وجود دارد/ حزب‌الله به موشک‌های حساسِ نقطه‌زن به صورت انبوه دست پیدا کرد

کارشناس مسائل خاورمیانه با تاکید بر اینکه اسرائیل در شرایطی شکننده قرار دارد، گفت: اساسا اسرائیل امکان اینکه وارد جنگی با لبنان یا هر جای دیگری شود ندارد.

///

رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله:

اشکال جدید اصولگرایان نشان‌دهنده عدم وحدت نیست/ کمرنگ شدن یک طیف اصولگرایی به معنای حذف آن نیست

رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله می‌گوید: اشکال جدید نشان‌دهنده عدم وحدت نیست. چنانچه در مجلس یازدهم در نهایت اصولگرای انقلابی با نواصولگراها و اصولگرایان تحول‌خواه و سنتی بر سر یک لیست نشستند و توافق کردند و آن را به اجرا در آوردند. شکل‌گیری این گروه‌ها نشانه عدم وفاق و عدم اجماع درونی نیست.

///

رئیس کارگروه اصلاح قانون انتخابات شوراها:

کمیسیون ملی انتخابات عهده‌دار تائید صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها می‌شود/ هیاتی که توسط خود نماینده‌ها انتخاب می‌شوند، چگونه می‌توانند بر نمایندگان نظارت کنند؟

رئیس کارگروه اصلاح قانون انتخابات شوراها گفت: در حال حاضر قانون اینگونه است که هر 7 نماینده عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان توسط صحن و مجلس تعیین می‌شوند؛ نمایندگانی که توسط خود نماینده‌ها انتخاب می‌شوند، چگونه می‌توانند بر نمایندگان نظارت کنند؟

///

پیام تبریک رئیس جمهور تاجیکستان به «روحانی»

رئیس جمهور تاجیکستان با ارسال پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را به همتای ایرانی خود تبریک گفت.

///

آمریکا تحریم فلزات ایران را گسترده‌تر کرد

وزیر امور خارجه آمریکا از گسترده‌تر شدن دامنه فلزات تحریم شده ایران خبر داد.

///

دو موشک به سمت بغداد شلیک شد

اصابت دو موشک به اطراف بغداد از سوی مراکز امنیتی عراق تایید شد.

///

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یازدهم:

قرار نیست کسی از بیرون بر رفتار نمایندگان نظارت کند/ تائید صلاحیت کاندیدهای انتخابات شوراها به شورای نگهبان واگذار نمی‌شود

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یازدهم گفت: در اصلاحیه قانون انتخابات شوراها موردی مبنی بر اینکه کلا شورای نگهبان در انتخابات شوراها و تأیید صلاحیت کاندیداها نظر بدهد، وجود ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: